Sen o rachunku można odczytać w dwojaki sposób. Po pierwsze Rachunki we śnie symbolizują cenę, którą musisz płacić za swoje postępowanie, za to jak korzystasz z życia i ile dostajesz. Nie mniej jednak to, że ktoś wystawia Ci Rachunki oznacza, że jesteś postrzegany jako osoba wypłacalna, stać Cię na to aby zapłacić rachunek.

Sen z symbolem rachunku i jego znaczenie

Tak więc Rachunek we śnie symbolizuje nie tylko wypływ gotówki ale również i jej przypływ. Ogólnie sen o rachunkach można więc zinterpretować jako symbol przepływu pieniędzy i energii w Twoim życiu. Będziesz wydawać pieniądze ale również będziesz je zarabiać lub otrzymywać tak aby wystarczyło na wszelkie Twoje potrzeby.

Wiele osób niestety ma pod górkę z finansami. U niektórych jest tak słabo, że te wszystkie rachunki, zobowiązania i kredyty śnią się po prostu po nocach. Niektórzy wręcz się budzą w nocy i rozmyślają o tym co z tym wszystkim zrobić. Wynika to często z błędów młodości oraz niskich zarobków. W sytuacji gdy osoba ma rózne kredyty pozaciągane i komornika na karku wolność od zadłużeń jest marzeniem. Niestety żeby to marzenie spełnić zazwyczaj czeka bardzo długa droga.

Marzenia senne z rachunkami

Wiele osób również nawet nie dla siebie chciałyby mieć konto wolne od zadłużeń, ale chociażby dla własnych dzieci. Żeby te w przypadku śmierci mogły coś odziedziczyć po swoich rodzicach i żeby chociaż troszkę było im łatwiej w życiu. Niestety zadłużenie często nawet stanowi przeszkodę żeby wysłać dziecko na wakacje, jakąś wycieczkę, a co dopiero mówić tu o spadku.

Spodobało się? Komentuj pod artykułem!

Zainteresował Cie ten artykuł? Daj nam znać w komentarzu! Zapraszamy również do komentowania jeśli masz jakieś pytania co do naszej interpretacji. Jeśli poszukujesz innej interpretacji skorzystaj z naszej wyszukiwarki interpretacji. Wyszukiwarka ta znajduje się w prawym górnym rogu naszego portalu. Dodatkowo mogą Cie zainteresować artykuły o następującej tematyce: biedne dziecko, być biednym, pieniądze oraz nieszczęście.