Sen o rachunku można odczytać w dwojaki sposób. Po pierwsze Rachunki we śnie symbolizują cenę, którą musisz płacić za swoje postępowanie, za to jak korzystasz z życia i ile dostajesz. Nie mniej jednak to, że ktoś wystawia Ci Rachunki oznacza, że jesteś postrzegany jako osoba wypłacalna, stać Cię na to aby zapłacić rachunek. Tak więc Rachunek we śnie symbolizuje nie tylko wypływ gotówki ale również i jej przypływ. Ogólnie sen o rachunkach można więc zinterpretować jako symbol przepływu pieniędzy i energii w Twoim życiu. Będziesz wydawać pieniądze ale również będziesz je zarabiać lub otrzymywać tak aby wystarczyło na wszelkie Twoje potrzeby.

Wiele osób niestety ma pod górkę z finansami. U niektórych jest tak słabo, że te wszystkie rachunki, zobowiązania i kredyty śnią się po prostu po nocach. Niektórzy wręcz się budzą w nocy i rozmyślają o tym co z tym wszystkim zrobić. Wynika to często z błędów młodości oraz niskich zarobków. W sytuacji gdy osoba ma rózne kredyty pozaciągane i komornika na karku wolność od zadłużeń jest marzeniem. Niestety żeby to marzenie spełnić zazwyczaj czeka bardzo długa droga.

Wiele osób również nawet nie dla siebie chciałyby mieć konto wolne od zadłużeń, ale chociażby dla własnych dzieci. Żeby te w przypadku śmierci mogły coś odziedziczyć po swoich rodzicach i żeby chociaż troszkę było im łatwiej w życiu. Niestety zadłużenie często nawet stanowi przeszkodę żeby wysłać dziecko na wakacje, jakąś wycieczkę, a co dopiero mówić tu o spadku.

Spodobało się? Komentuj pod artykułem!

Zainteresował Cie ten artykuł? Daj nam znać w komentarzu! Zapraszamy również do komentowania jeśli masz jakieś pytania co do naszej interpretacji. Jeśli poszukujesz innej interpretacji skorzystaj z naszej wyszukiwarki interpretacji. Wyszukiwarka ta znajduje się w prawym górnym rogu naszego portalu. Dodatkowo mogą Cie zainteresować artykuły o następującej tematyce: biedne dziecko, być biednym, pieniądze oraz nieszczęście.