Sen o matce to bardzo dobry sen, zapowiadający szczęście i powodzenie. Odzwierciedla on spokój i poczucie bezpieczeństwa towarzyszącego śniącemu, którego symbolem jest matka – opiekunka, na którą zawsze można liczyć.

Postać matki we śnie – o czym świadczy?

Jeśli matka pojawia się we śnie kobiety to może to być zapowiedź poczęcia nowego życia i macierzyństwa.

Jeśli śni ci się, że dostajesz coś od swojej matki, to jest to zapowiedź wzbogacenia i poprawy sytuacji materialnej. Być może otrzymasz spadek lub osiągniesz inne korzyści, które pośrednio powiązane są ze sprawami rodzinnymi.

Jeśli śni ci się, że twoja matka jest chora lub jej śmierć to bardzo zły znak. Jest to zapowiedź nieszczęścia, któremu będzie bardzo trudno zapobiec.

Jeśli śni ci się, że jesz Obiad z matką to być może jesteś osoba, która obawia się odpowiedzialności i dorosłości i pragnie jak najdłużej zostać dzieckiem.\

Sen o matce jako jeden z najczęściej powtarzających się motywów sennych

Jeśli śni ci się, że jesteś dzieckiem a twoja matka się tobą opiekuje to spodziewaj się rychłego rozwiązania swoich problemów. Ktoś czuwa nad tobą i możesz być spokojny o swoją przyszłość.
Podobne znaczenie ma sen, w którym matka cię przytula lub karmi – nie musisz się obawiać, bo opatrzność nad tobą czuwa.

Sen o kłótniach z matką może odzwierciedlać mniej lub bardziej uświadomiony konflikt z własną matką. Często jest to sen, który przytrafia się osobom, które cierpią z powodu trudnych relacji z matką, z jednej strony kochają ją a z drugiej strony cierpią ponieważ nie czuja się przez nią akceptowane lub nie potrafią Znaleźć z nią porozumienia.

Mogą również zainteresować Cie inne artykuły o podobnej treści. Przykłady takich artykułów: kobieta, zakochana kobieta, miłość. Możesz również skorzystać z naszej wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszej strony internetowej.

Jeśli nie udało Ci się znaleźć żadnego artykułu, który wyjaśniałby sens Twojego snu daj nam znać w komentarzu pod artykułem. Spróbujemy pomóc Ci zinterpretować Twój sen.