Żebra we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Ludzkie sny potrafią zaskakiwać. Bardzo często spotyka się w nich abstrakcyjne motywy. Są także marzenia senne, które bezpośrednio odnoszą się bardziej przyziemnych rzeczy, w tym m.in. części ludzkiego ciała. Świetnym tego przykładem są sny o żebrach. Te ostatnie jako symbol pojawiają się zarówno w postaci części ludzkiego szkieletu, jak i w postaci zwierzęcych żeberek o przeznaczeniu kulinarnym. Co oznaczają tego typu motywy w zależności od kontekstu i jak je interpretować? Sprawdź.

Żeberka kulinarne w marzeniach sennych – co oznaczają?

Bardzo ciekawą symbolikę mają żeberka wykorzystywanie w gotowaniu. Na co dzień mają wielu fanów i odpowiednio przyrządzone przypadną do gustu nawet największym krytykom kulinarnym. W ludzkich snach poza smakiem, nabierają także wyjątkowego znaczenie. Standardowym snem jest przygotowywanie żeberek w kuchni. Niezależnie od przyjętej metody obróbki produktu, sen ten wskazują na powszechne uznanie i zaufanie, jakim cieszy się śpiąca osoba. Jeżeli ten sen ci się przytrafi, to oznacza, że dla wielu osób jesteś autorytetem. Motyw ten pojawia się w snach m.in. uznanych urzędników, funkcjonariuszy i innych osób, które nie mają sobie nic do zarzucenia w kontekście moralnej postawy i lojalności.

 

Dużo gorsze znaczenie ma sen, w którym kupujesz żebra w markecie lub sklepie mięsnym. W ten sposób podświadomość ostrzega śpiąca osobę przed tym, że w najbliższym czasie może zostać oskarżona o oszustwo. Ten motyw senny pojawia się również u osób, które już padły ofiarą takiego oskarżenia. Jest ono niesłuszne. Spożywanie żeberek to kolejny niepokojący motyw senny. Sugeruje nadejście problemów w życiu prywatnym lub zawodowym, z którymi trudno będzie sobie poradzić. Po takim śnie warto postawić na wzmożoną ostrożność.

Ludzkie żebra – symbolika motywu sennego

Drugą kategorią są żebra, które stanowią część układu szkieletowego człowieka. Jeżeli widzisz, że wystają ze szkieletu, to zaciśnij pasa. Prawdopodobnie w najbliższym czasie czekają cię problemy finansowe. Mogą wynikać ze straty pracy, nieudanej inwestycji lub innych kłopotów. Połamane ludzkie żebra to znak, że ktoś z twoich bliskich może mieć poważne problemy. Często jednak o tym nie mówi, dlatego warto przeprowadzić dobrą analizę sytuacji życiowej bliskich. Być może potrzebują twojej pomocy.

 

Widok żeber ludzkich to znak, że nadchodzą negatywne zmiany. Mogą dotyczyć bezpośrednio ciebie lub globalnie społeczeństwa. Standardowo znak ten odczytywany jest jako zapowiedź biedy i niedostatku. Trzeba przygotować się na ograniczenie swoich potrzeb i skupienie się tylko na tym, co tak naprawdę jest niezbędne.