Jeśli kobieta śni o tym, że mężczyzna daje lub zakłada jej Naszyjnik to może się spodziewać głębokiego związku ,w którym będzie kochana, ale jednocześnie może zostać zdominowana przez mężczyznę. Naszyjnik we śnie może też ostrzegać przed utratą autonomii w wyniku kontaktu z władczymi osobami .

Przy interpretacji tego snu powinieneś wziąć pod uwagę z czego zrobiony jest naszyjnik. W senniku można przeczytać wiele interpretacji wspominających o naszyjnikach. W większości przypadków naszyjnik jest symbolem troski i miłości.

Naszyjnik z pereł

Według niektórych senników sen o kupowaniu pereł zwiastuje, że związek, który rozpoczynamy bądź już w nim jesteśmy będzie wartościowy. Stały i przyniesie wiele szczęścia. Sen w którym jesteśmy obdarowywani perłami lub obdarowujemy kogoś perłami odnosi się do ofiarowania najlepszej części siebie, szlachetnych intencji ale też może zapowiadać przytłaczające i uzależniające uczucie. Strata pereł we śnie może być zwiastunem utraty ukochanej osoby lub jej zaufania i oddania.

Posiadanie pereł jest oznaką pewnego rodzaju chełpienia się. Może w ostatnim czasie za bardzo czymś się chwaliłeś? Pokazywałeś co to nie Ty, czego nie posiadasz itd? Wielu mężczyzn wpada w taki amok pokazywania swojej wartości poprzez pieniądze. W momencie gdy myśli, że musi się wykazać przed kobietą. Oczywiście można uznać, że do pewnej granicy nie ma w tym nic złego. Niemniej jednak wielu mężczyzn uważa, że jak robić to porządnie. Warto jednak się zastanowić czy nie jest to przesada.

Naszyjnik z agatu

Sen, o kupowaniu biżuterii z agatu zwiastuje, że związek, który rozpoczynamy bądź już w nim jesteśmy będzie wartościowy, stały i przyniesie wiele szczęścia. Sen w którym jesteśmy obdarowywani biżuterią z agatu lub obdarowujemy kogoś taką biżuterią odnosi się do ofiarowania najlepszej części siebie. Szlachetnych intencji ale też może zapowiadać przytłaczające i uzależniające uczucie. Strata biżuterii z agatu we śnie może być zwiastunem utraty ukochanej osoby lub jej zaufania i oddania.