Alpy we śnie znaczenie | Sennik Online

Alpy we śnie to znak, że Niebo nad Twoją głową się rozjaśnia. Sprawy, które dotąd wydawał się nie mieć rozwiązania posuną się do przodu. Wszelkie niepokojące Cię sprawy odejdą w niepamięć, nie będziesz mieć powodów do zmartwień.

Jeśli śniłeś o alpach, przygotuj się na to, że staniesz przed trudnym zadaniem, z którym poradzi sobie tylko spójny zespół podobnie myślących ludzi. To, jak opłacalna będzie ta sprawa i co ryzykujesz w przypadku niepowodzenia, podpowiedzą szczegóły historii widzianej we śnie. Musisz zapamiętać wszystko, jak najdokładniej, i sprawdzić sennik celem zrozumienia swojego snu.

Jeśli we śnie widzisz siebie na szczycie pokrytym „czapką śnieżną”, to pamiętaj, co dokładnie tam robiłeś. Twórcy senników, na podstawie tego, dadzą Ci dokładną interpretację tego snu:

  • Zdobywać alpy w śniegu – to trudności w drodze do celu;
  • zjeżdżać w dół zaśnieżonym stokiem we śnie – pozbywać się kompleksów i lęków;
  • śnić o tym, że mieszkasz na szczycie klifu – czeka cię sukces i dobrobyt;
  • widzieć, jak spadasz z klifu – do niepowodzeń i problemów.

Co oznacza sen o górach w śniegu, na których znajdują się stoki do jazdy na nartach? Sennik online podpowiada: zasługujesz na długi i przyjemny odpoczynek. Spanie na nartach lub sankach z dziecięcej zjeżdżalni wyposażonej na śnieżnym stoku jest symbolem pokonywania trudności. Zjeżdżajcie ze zjeżdżalni z powodzeniem – nic wam nie przeszkodzi, wypadliście z sań i zjechaliście z wysokiego szczytu – będziecie musieli się uważać na swoje otoczenie.

Ale jeśli śniłeś o górach w śniegu, wyprowadziwszy się z jednej z nich bezpośrednio nad morze, będziesz miał niesamowitą i fascynującą podróż. Ale pod warunkiem, że morze było ciepłe i czułe, przepowiada księga snów Loffa.

Zastanawiasz się dlaczego masz sen, w którym chodzisz po górach pokrytych zaspami śnieżnymi, nie pozostawiając dużej ilości śladów. Nie jesteś pewien, czy twoje działania, dotyczące jakiegoś ważnego wydarzenia, są prawidłowe. Wątpisz w swoje szczęście.