Taka wizja to symbol mający za Zadanie przypomnienie śniącej osobie, że życie to ciągłe zmiany, posuwanie się do przodu i że czasami trzeba pozwolić czemuś odejść aby otworzyć nowy etap w życiu. Nadzieja we śnie to wspaniały symbol ponieważ zwiastuje zmiany na lepsze.

Miałam sen, w którym byłam w szczęśliwym związku, co to może oznaczać? Taka wizja może wskazywać, że wkrótce masz na zacieśnienie relację z obecnym partnerem. Masz szansę nie tylko na odnowienie waszej wspólnej miłości, ale także wejść w nowy etap swojego związku. Wspólne mieszkanie, ślub oraz dziecko to tematy, które warto ponownie omówić. Istnieje duża szansa, że pragniecie tego samego.

Śniło mnie się, że awansuje w pracy, jakie to ma znaczenie? Masz szansę na poprawienie swojej sytuacji finansowej. Możesz tego dokonać poprzez roztropne wydawanie pieniędzy i nie uleganiu pokusom z tym związanych. W najbliższym czasie zwracaj szczególną uwagę na swoje nawyki zakupowe, bo jest duża szansa, że jest pole na poprawę. Nadmiar gotówki odłóż na czarną godzinę i ulokuj w bezpiecznym miejscu. Pamiętaj, żeby nie dać się wciągnąć w oferty nastawiony na szybki oraz łatwy zysk. Takie propozycje często kończą się kiepsko dla osoby inwestującej pieniądze.

Dla osoby samotnej taka wizja może być szczególnie pozytywnym znakiem. Wkrótce masz okazję na poznanie nowych osób i przeżycia nowych doznań. Z niektórymi nawiążesz dłuższe relacje, nawet o podłożu romantycznym. Nie bój się wychodzić do ludzi i korzystaj z propozycji wyjścia na miasto lub imprezę towarzyską. Nigdy nie wiadomo gdzie poznasz swoją drugą połówką, zazwyczaj w najmniej oczekiwanym miejscu.

Takie wizje wróżą dobrze też w przypadku wchodzenia w nowy etap swojego życia. Jeśli w najbliższym czasie spodziewasz się dziecka, to wiedz, że sennik przewiduje, że Twój poród będzie pomyślny. Dla mężów, to sygnał, że teraz czas, żeby jeszcze bardziej wesprzeć swoje żony, bo potrzebują jak największej Twojej uwagi.