Według sennika online sen o byciu sądzonym bardzo często się przydarza się osobom, które zrobiły cos złego i obawiają się kary. Wówczas śni się im, że dopada je ręka sprawiedliwości i są osądzane. Sen o byciu sadzonym z reguły wiąże się to, nie tyle z poczuciem winy i wyrzutami sumienia. Bardziej z lękiem przed byciem przyłapanym i ukaranym.

Samo sądzenie w krajach takich jak Polska jest czymś normalnym. Niestety sądzenie jest czymś co kojarzy się wielu osobom z czymś nieprzyjemnym oraz stresem. W takiej sytuacji każdy normalny by się stresował. Może to różnie się skończyć dla niego, czasami nawet więzieniem!

Co oznacza zobaczenie we śnie więzienie po tym jak zostałeś osądzony

Więzienie jest skutkiem wielu rozpraw w ramach, których sędzia uzna za konieczne osadzenie Cie w więzieniu. Niestety rzadko kiedy jest na to ktoś przygotowany. Dla wielu osadzonych pierwsze dni w więzieniu są istnym koszmarem. Samo więzienie oczywiście kojarzy nam się z odebraniem wolności. Nieważne czy jesteśmy winni lub nie.

Jak interpretować więzienie we śnie?

  1. Jeśli widzisz we śnie więzienie jako budynek(z zewnątrz), może to oznaczać, że ktoś powierzy Ci sekret. Nie będzie dawać Ci spokoju, ponieważ będzie bardzo bolesny i nieprzyjemny do zachowania w tajemnicy
  2. Jeśli we śnie próbujesz przełamać więzienną kratę i uciec stamtąd na zewnątrz. Może to oznaczać w rzeczywistości, że próbujesz pozbyć się czegoś co nad Tobą ciąży. Mogą być to czyjeś wpływy na Twoje życie lub konsekwencje Twoich własnych działań. Można również potraktować to jako przestrogę złych i pochopnie podjętych decyzji w przyszłości.

Jak interpretować sen w którym widzimy więzienie po osądzeniu?

Przypomnieć sobie o tym gdzie byłeś uwięziony we śnie. Było to jakieś więzienie? Czy może coś bardziej w kontekście porwania? Zastanów się czy ostatnio nie czujesz się jak więzień.. Może to dotyczyć zarówno życia zawodowego jak i prywatnego.