Jeśli śniły Ci się Liście to czeka Cię dostatek i luksus.W najbliższym czasie możesz się spodziewać premii lub awansu w pracy, dlatego jest to dobry moment, aby pokazać się jak z najlepszej strony swoim przełożonym. Twoja ciężka praca oraz wytrwałość zostanie na pewno doceniona przez współpracownik i zyskasz dzięki temu większy szacunek. Dodatkowy zastrzyk gotówki przeznacz na konto oszczędnościowe lub zainwestuj w jakiś interes.

Zielone Liście we śnie to dobra wróżba dla przedsiębiorców i osób podejmujących ryzyko – nowy Interes im się opłaci i przyniesie wielkie korzyści. Uda Ci się zrealizować najambitniejsze plany, a także zaplanować kolejne cele biznesowe. Twoje osiągnięcia sprowadzą wiele zawiści, dlatego miej czujne oko na swoją konkurencję, bo niektórzy mogą grać nieczysto.

Jeśli śni Ci się, że zbierasz suche Liście to znak, ze niedługo będziesz korzystać z profitów swojej ciężkiej pracy. Może dotyczyć to zarówno kariery zawodowej jak i życia osobistego. Planujesz w najbliższym czasie remont w mieszkaniu? Wszystko pójdzie zgodnie z planem i bez opóźnień.

Sen o zgniłych liściach to Niedostatek i Strata finansowa. W najbliższym czasie należy nie ulegać impulsywnym wydatkom, gdyż każda złotówka może okazać się na miarę złota. Zwracaj uwagę na swoje zakupy i zadaj pytanie czy produkt, który kupujesz jest rzeczywiście Ci potrzebny? Nie tylko nadmierne wydawanie pieniędzy niekorzystnie wpłynie na Twój stan finansowy. Mogą to być inne nieprzewidziane wydatki związane z remontem mieszkania, mechanik samochodowy lub nawet koszta lecznicze.

Czy miałaś sen, że bawisz się w liściach? Taki sen może wskazywać za tęsknotą za latami młodzieńczymi kiedy wszystko wydawało się takie proste. Jeśli jesteś osobą młodą, która wchodzi w etap dorosłości, to pamiętaj, że jesteś w stanie sobie poradzić. Przemęczenie i stres niekorzystnie wpływa na Twój sen, dlatego w miarę możliwości rozważ odpoczynek w cichym i spokojnym miejscu. Regeneracja sił jest teraz jak najbardziej wskazana.