Jeśli śniły Ci się Liście to czeka Cię dostatek i luksus. Zielone Liście we śnie to dobra wróżba dla przedsiębiorców i osób podejmujących ryzyko – nowy Interes im się opłaci i przyniesie wielkie korzyści. Wykorzystaj dodatkowe środki na realizację na dalsze inwestycji, a część odłóż na konto oszczędnościowe. Dla niektórych osób to także znak na pozyskanie nowych zleceń i kontrahentów biznesowych, z którymi nawiążesz długą współpracę.

Jeśli śni Ci się, że zbierasz suche Liście to znak, ze niedługo będziesz korzystać z profitów swojej ciężkiej pracy. Zostaniesz doceniona w swoim miejscu pracy. Przez co zyskasz szacunek współpracowników, a także masz szansę na premię lub awans na wyższe stanowisko.

Sen o zgniłych liściach to Niedostatek i Strata finansowa. Uważnie prześledź swoje nawyki zakupowe, bo być może nie wszystko co kupujesz jest rzeczywiście konieczne. Taki sen może być także znakiem, że istnieje ryzyko że popadniesz w długi finansowe. Osoby posiadające nałogi są szczególne podatne na ryzyko. Dlatego zastanów się, żeby skorzystać z pomocy.

Zbieranie liści przez dzieci jest oznaką spokoju i radości, która wkrótce Cię spotka. Problemy, które od dłuższego czasu nie dawały Ci spokoju. Wkrótce się rozwiążą, co przyniesie Ci wiele ulgi i satysfakcji. Wykorzystaj ten moment na realizację swoich ambitny planów i zaplanuj zadania na najbliższą przyszłość. Taka wizja to także znak, żeby nie zapominać o spędzaniu czasu z bliskimi i przyjaciółmi, być może wspólny wyjazd poza miasto okaże się dobrym pomysłem.

Zbieranie liści herbaty może mówić, że w najbliższym czasie otrzymasz wsparcie przyjaciół i rodziny. Dlatego wszelkie ewentualne problemy uda Ci się szybko rozwiązać. Dla osób samotnych to jest dodatkowy znak przed poznaniem nowej i ciekawej osoby, z którą będziesz miała okazję nawiązać dłuższą relację. Liście herbaty to także symbol spokoju i pozytywnego nastroju, który będzie Ci towarzyszył w najbliższym czasie, dlatego warto wykorzystać go na realizację swoich planów.