Manicure we śnie znaczenie | Sennik Online

Kobieta, której śni się, że robi Manicure może spodziewać się, że płytkie rozrywki i powierzchowne traktowanie innych mogą przysporzyć jej rozczarowań.

Sennik podpowiada, że robienie manicure na własnych rękach we śnie to świetny znak. Człowiek podświadomie widzi siebie jako bogatego, odnoszącego sukcesy, zdolnego do osiągnięcia szczytu w każdej sprawie. Jeszcze lepiej, jeśli wymarzone paznokcie o kształcie i długości, które lubisz. Znany psycholog w swojej książce snów szczegółowo opisuje, do czego zmierza sam proces zabiegania:

  • Do obcinania brudnych paznokci – do szybkiego pozbycia się problemów z ostatnich dni;
  • nawet płytki do paznokci, aby je ukształtować – do opłacalnych transakcji;
  • do stosowania lakieru do paznokci – do zasłużonego uznania w wysokich sferach społeczeństwa;
  • Podziwiać ręce – do seksualnych zwycięstw.

Marzyć o pięknych palcach, wiesz – wkrótce zaangażować się w ciekawe wydarzenie. Marzyciele obiecują, że wydarzenia najbliższych dni nie pozwolą ci się znudzić, twoja asertywność i determinacja przyniesie dobre rezultaty. Zadowolenie z własnych ambicji, duże możliwości samorealizacji, uniwersalne uznanie – to właśnie jest to, o czym marzą zadbane palce na rękach. Bądź trochę bardziej przebiegły, nie mów nikomu o swoich planach, a spełnią się one w najbliższej przyszłości.

Zobacz piękne paznokcie, podziwiaj je, poprawiaj – do pojawienia się hojnego wielbiciela. Sen oznacza, że czas na randki, romantyczne spotkania i spacery. Bez burzliwego seksu i morze namiętności również nie może zrobić, jeśli śniłeś, że nie tylko zatrudnić manikiurzystę w salonie, ale znany i bardzo szanowany.

Co jeszcze oznacza taki sen?

Dlaczego śnisz, aby podziwiać i cieszyć się doskonałymi paznokciami na rękach, dobrze opisanymi przez śniący Freuda. Gwarantuje to dużo zmysłowej przyjemności i pełną satysfakcję z partnera. Ci, którzy mają chwilowe problemy ze znalezieniem kumpla, wkrótce znajdą swojego partnera. Im więcej otrzymujesz komplementów we śnie o swoich palcach, tym ciekawsze i bardziej kuszące będą oferty.

Wykonuj manicure na siłę we śnie, bez większego zadowolenia – do niektórych problemów zdrowotnych. Kolejna interpretacja snu sprowadza się do złego stanu zdrowia śniący. Jeśli śniłaś o tym, że musisz usunąć lakier do paznokci, odciąć połamane kawałki, wiesz – jest to sygnał dla ciała, że nadszedł czas, aby pilnie zaangażować się w leczenie.