Sen o zagranicy zapowiada zmiany w wielu dziedzinach. Jeśli śniła Ci się Zagranica to spodziewaj się, że będziesz mieć szansę aby odmienić swoje życie i otworzyć się na nowe.

Znaczenie snów z motywem zagranicy 

Zagranica we śnie to także symbol dobrych wieści, które otrzymasz w najbliższych dniach. Sen o pobycie za granicą oznacza przyjemną podróż w nieodległym czasie do innego kraju w towarzystwie innych ludzi.

Jeśli masz sen, że w swojej podroży zwiedzasz piękne miejsca lub podróżowanie we śnie napawa Cię radością to spodziewaj się, że efekty wyjazdu będą pozytywne i przyniosą Ci zadowolenie.

Jeśli podróżujesz po nieznanych krainach to znaczy, że jesteś osobą odważną, lubiącą ryzyko i otwartą na świat – odnajdziesz się w każdej sytuacji życiowej a podróże są dla Ciebie chlebem powszednim.

Natomiast jeśli śnisz o podróży, a w najbliższym czasie nie masz żadnej zaplanowanej, to może powinieneś się zastanowić nad tym? Podróż lub tak zwane “małe wakacje” nikomu nie powinny zaszkodzić. Taka wyprawa może trwać 2 tygodnie jeśli masz wystarczająco dużo zaległego urlopu. Może trwać weekend – możesz wyjechać gdzieś na pobliską wieś lub w nieco bardziej turystyczne okolice. Pewnie w głowie masz morze lub góry. Nie zapominaj o tym, że nasz kraj ma wiele ciekawych turystycznych atrakcji, takich jak chociażby zamki ????

Co ma wpływ na interpretację snu o pobycie zagranicą? 

Przed interpretacją snu w którym występowała podróż zagranicę warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • Czy to była podróż samochodem?
  • Jeśli tak, to kto siedział za kierownicą?
  • Czy ktoś jechał z Tobą?
  • Jakiej płci była osoba która jechała z Tobą?
  • Czy pamiętasz jak wyglądała osoba z którą jechałeś?
  • Czy znasz osobę w świecie rzeczywistym o której śniłeś / śniłaś?
  • Jak w Twoim śnie się zachowywała osoba, która z Tobą jechała?
  • Co ona w Twoim śnie robiła? Jakie czynności wykonywała?

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu