Inicjacja to bezpośrednie odniesienie do przejścia z jednej fazy życia do drugiej. Może się odnosić do namacalnych zmian życiowych, takich jak Zmiana pracy, zamieszkania lub partnera jak i do głębokich metamorfoz wewnętrznych.
Jeśli sen o inicjacji przydarzy się się osobie dojrzałej, to może to oznaczać, że śniący przeżywa wewnętrzne odrodzenie i zmienia się jego postrzeganie świata.

Sen w którym przechodzisz inicjację może oznaczać, iż jesteś przed jakimś testem, który pozwoli Ci dołączyć do jakiejś elitarnej grupy. Tak naprawdę może to nawet nawiązywać do egzaminu na prawo jazdy. Taki sen oznacza, że wydarzenie, które jest przed Tobą dużo dla Ciebie znaczy. Lepiej się przyłóż!

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw inicjacji w jakiejś grupie? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu masz zamiar przystąpić do jakiejś grupy w najbliższym czasie? Może masz przystąpić do jakiegoś bractwa, które przeprowadza inicjacje nowych członków? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem bycia przyjmowanym do nowej grupy, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym jesteś przyjmowany do nowej grupy może oznaczać wiele rzeczy. Przede wszystkim ważne jest to czy we śnie jesteś już po inicjacji, czy dopiero przez nią przechodzisz.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy. Pamiętaj o czytaniu innych artykułów na łamach naszego portalu