Dzika kaczka we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Dzika kaczka to w niedalekiej przyszłości zrobisz coś szalonego. Poczujesz impuls do zachowania innego niż zazwyczaj, będziesz mieć ochotę na to aby zaskoczyć otoczenie albo po prostu iść na całość i przekraczać granice!

Zdolność do życia przez jakiś czas dla siebie, nie ograniczając się do pewnych ram materialnych, finansowych i moralnych – to właśnie może oznaczać sen w którym pojawia się dzika kaczka. Dla żonatych mężczyzn taki sen obiecuje podświadome wyzwolenie z wszelkich więzi, ślubowań i zobowiązań wobec rodziny, co doprowadzi do dzikiego stylu życia. Dla kobiet, sen ten zwiastuje nabycie młodego kochanka, który wkrótce może stać się centrum naszego wewnętrznego świata.

Co jeszcze może oznaczać czarna dzika kaczka we śnie? Ten ptak jest symbolem wolnego życia, nie obciążonego codzienną rutyną i troskami. Strzelanie do niego jest ograniczeniem wolności osoby śpiącej w sensie materialnym. Zobaczyć dziką parę kaczek – dla spokoju i harmonii w domu, zrozumienia między domami. Dla młodych dziewczyn, ten sen obiecuje wczesne wesele. Okres życia, który człowiek będzie musiał spędzić w domu, robiąc interesy i obowiązki domowe – zapowiada sennik online.

Wielka księga snów raczej niejednoznacznie interpretuje to, co oznaczają martwe kaczki we śnie. Z jednej strony martwy ptak mówi o nadchodzącej nieprzyjemnej wieści, która dotyczy bliskich osoby śpiącej. Również martwe kaczki symbolizują kłopoty, których nie da się rozwiązać bez pomocy.

Zobaczyć we śnie wiele kaczek, na śnie, ostrzega przed niespodziewanym, ale przyjemnym pojawieniem się gości. Usłyszeć ptasi róg – dla radości i zabawy. Dla kobiety, taki obraz jest rozszyfrowany jako wczesne małżeństwo lub swatanie. Sen, w którym kaczki pływają po powierzchni wody, zapowiada kompletną sielankę i harmonię dla kochanków. Patrzenie na ptaki nurkujące w wodzie symbolizuje przymusową, wyczerpującą pracę, upokarzającą zależność od innych ludzi. Latające ptaki – dla bogactwa i dobrobytu materialnego.

We śnie udało nam się złapać kaczkę? W prawdziwym życiu bez wątpienia czeka nas sukces i dobrobyt. Możliwości materialne śniącego znacznie przekroczą potrzeby wszystkich członków rodziny. Zabić kaczkę we śnie, interpretowane jest przez sennik jako poważne trudności finansowe śniącego.