Obgryzać kości we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o obgryzaniu Kości nie wróży nic dobrego. Jeśli śniło Ci się, że obgryzasz Kości to prawdopodobnie będziesz musiał zadowolić się resztkami po innych.

Sen o obgryzaniu kości niestety nie wróży nic dobrego. Zazwyczaj wskazuje on na nieuniknione nadejście ciężkich czasów. Wieszczy smutek, obawę, żal oraz rozczarowanie… Sen może wskazywać także na brak cierpliwości i zbytnią porywczość śniącego, co uniemożliwia mu podejmowanie racjonalnych decyzji.

Marzenie senne, w którym dostrzegasz, jak ktoś obgryza kości, jest oznaką tego, że pewna osoba, z Twojego otoczenia nie traktuje Cię z należytym szacunkiem. Przykrości, jakich doświadczysz z jej strony, negatywnie wpłyną na Twoją psychikę oraz poczucie własnej wartości. W przypadku osób zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami symbol ten wieszczy nagłą poprawę stanu zdrowia. Kiedy śnisz o tym, że sam obgryzasz kości, świadczy o tym, że odrzucisz bardzo atrakcyjną ofertę pracy, czego później będziesz bardzo żałować. Jeśli sen był wyjątkowo zły, przez co zapadł w pamięci śniącego, zapowiada on nieszczęście, niedostatek oraz życie w skrajnej biedzie.

Pies obgryzający kości we śnie z reguły odzwierciedla wewnętrzne pragnienia oraz instynkty śniącego. W sprawach zawodowych wskazuje na pojawienie się osoby, która sukcesywnie będzie Ci utrudniać realizację zamierzonych celów. Pamiętaj, nie daj się zwieść pozorom. Nie każda z osób, która jest dla Ciebie miła, darzy Cię szacunkiem.

Gdy we śnie widzisz stos kości, to bardzo zły znak, będący zapowiedzią biedy, a niekiedy także skrajne ubóstwo, do czego po części przyczynią się nieżyczliwe osoby z Twojego otoczenia. Jeśli są to ludzkie kości, oznacza to, że jesteś w pełni świadomy swoich atutów. Twoja pewność siebie zawiedzie Cię na sam szczyt! Jeżeli w marzeniu sennym zbierasz kości, które następnie będziesz obgryzał, świadczy to o tym, że dzięki oszczędnemu życiu, jakie zaczniesz prowadzić uda Ci się osiągnąć upragniony sukces.