Sen o bananie to zapowiedź sukcesów i pomyślności w dziedzinach, które w danym momencie zajmują szczególnie miejsce w twoim życiu. Banan zapowiada sukces i zadowolenie, które będzie ci towarzyszyć w najbliższym okresie. Sprawy, których się podejmiesz będą niespodziewanie pomyślnie się układać. Jeśli śniąca osoba jest w trakcie negocjacji lub rozwiązywania sprawy urzędowej czy sporu, to może spodziewać się pomyślnego dla siebie rozwiązania.

Banan obrany – co symbolizują sny z nim?

– to może być ostrzeżenie przed tym, że możesz zostać „obrany ze skóry” a twoje sekrety lub wstydliwe sprawy mogą zostać wyciągnięte na światło dzienne. Uważaj, żeby tajemnice, które chcesz zachować tylko dla siebie, nie zostały odkryte ponieważ może ci to sprawić przykrość. Wyjawienie twoich sekretów nie przysporzy ci poważnych problemów, które mogły by komplikować życie. Jednak może się okazać, że sam będziesz przeżywać sytuację, kiedy świat dowiaduje się o tobie rzeczy, które chciałeś zataić, możesz się czuć niekomfortowo i nieswojo

Jedzenie banana jako jeden z popularnych motywów marzeń sennych

– banan jest symbolem erotycznym dlatego jeśli kobiecie śni się, że je banana to może to oznaczać jej tęsknotę, za zakazanymi doświadczeniami erotycznymi. Jeśli mężczyźnie śni się kobieta jedząca banana, to może tęsknisz za odmianą w życiu erotycznym. Podtekst erotyczny związany z banana daje tak naprawdę bardzo duże pole do interpretacji.

Pamiętaj, że każdy sen trzeba interpretować inaczej. Każdy sen może mieć różne znaczenie. Same banany można zinterpretować również na kilka różnych sposobów. Poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił banany oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje.

Dodatkowo mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów o podobnej tematyce. Przykłady: owoce, zbierać owoce oraz obierać owoce. Zachęcamy również do korzystania z naszej wyszukiwarki interpretacji snu. Pozwoli Ci ona na odnalezienie ciekawych interpretacji. Dodatkowo również zapraszamy do komentowania naszych interpretacji w sekcji komentarzy pod artykułami. Pozwoli nam to tworzyć lepsze treści oraz jeśli zajdzie taka potrzeba spróbujemy Ci pomóc zinterpretować Twój sen.