Jastrząb we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli przyśnił Ci się Jastrząb to możesz Liczyć na przychylność osób, od których zależy coś ważnego dla Ciebie.

W starożytnym Egipcie ptaki drapieżne były czczone. Jeśli śnił Ci się latawiec lub jastrząb – oznacza to, że nadszedł czas na zdecydowane działania. Zalecane jest zwrócenie uwagi na duże projekty – teraz będziesz mógł obronić pracę dyplomową lub ukończyć rozprawę naukową. W dawnych czasach duże ptaki były brane za dusze poległych wojowników. Widzieć we śnie sokoła, który atakuje swoją ofiarę – do udanych manewrów w sporach z krewnymi, do korzystnego podziału spadku. Jeśli śni Ci się jastrząb, siedzący na Twoim ramieniu i patrzący w dal . Bądź pewien, że masz wiernego przyjaciela i pomocnika, na którym możesz polegać nawet w trudnych sytuacjach i sprawach.

Ranny lub chory latawiec oznacza zwycięstwo nad wrogami. Martwy jastrząb we śnie symbolizuje dokonanie zemsty na sali sądowej lub podczas ważnego wydarzenia sportowego. Zwłaszcza, jeśli we śnie sam musiałeś go zabić.

Zobacz jak jastrząb atakuje kurczaki czy małe gryzonie – dla niezamężnej kobiety do wygląd natrętnych zalotników, od których trudno będzie się uwolnić. Nie należy dawać fałszywych pretekstów ludziom z zewnątrz, aby nie znaleźć się w złej sytuacji. Walczące sokoły na niebie marzą o takiej samej uporczywej walce w rzeczywistości między kilkoma adoratorami. W snach latawce mogą mieć nawet pewne cechy prawdziwych adoratorów. Jeśli śniło Ci się, że udało Ci się złapać i trzymać w ręku jastrzębia lub chociaż kruka, ciesz się – wybraniec pozostanie z Tobą na zawsze. Jeśli śniło Ci się, że złapałeś w rękę jastrzębia lub przynajmniej kruka, ciesz się – ukochana osoba zostanie z Tobą na zawsze.

Patrząc jak jastrząb we śnie spada, trafiony twoją strzałą – na pełną masakrę rywali. Sennik online ostrzega: jeśli śnił Ci się czarny kruk, bądź czujny i nie podejmuj ryzyka. Zobaczyć na niebie atak sokoła – otrzymać ostrzeżenie o niebezpieczeństwie inwestowania w podejrzaną działalność.