Owoce we śnie często są symbolem dobrobytu i ciepła domowego. Sen o owocach to wspaniały Znak dla rodzin ? zapowiada on Radość i szczęście, które przynoszą do domu dzieci. Owoce zwiastują wszelkie powodzenie, stabilizacje finansową, zdrowie i Miłość rodzinną.

Spożywanie owoców we śnie może być bardzo dobrym znakiem.

Wizja zwiastuje spokojnie i bezproblemowy okres w Twoim życiu. Uda Ci się w pełni zregenerować baterie wewnętrzne i spojrzeć na swoje życie z nieco innej perspektywy. Znajdziesz rozwiązanie na problemy, które od długiego czasu nie dawały Ci spokoju, a niektóry sprawy same się rozwiążą. Wykorzystaj ten dobry moment na zacieśnianie więzi rodzinnych. Warto odwiedzić krewnych, a być może nawet dobrym pomysłem jest odnowienie kontaktów ze starym znajomym.

Zbieranie owoców we śnie symbolizuje poprawę sytuacji finansowej.

Niektórzy będą w stanie powiększyć swój majątek, a inni pozbędą się zaległości w płatnościach. Oczywiście nie stanie się to z samo z siebie i będziesz musiała włożyć w to nieco wysiłku. Zacznij od przeanalizowania swoich wydatków, bo na pewno tutaj jest pole do poprawy. Zadaj sobie pytanie czy wszystko co kupujesz jest niezbędne do życia. Mądre zarządzanie budżetem oraz oszczędzanie jest dobrym fundamentem dojrzałego życia. Nie pozwól się zaskoczyć niespodziewanym wydatkom.

Kupowanie owoców w sklepie może mówić, że jesteś osobą niezależną, zdecydowaną, która wie czego chce od życia. Jesteś w stanie cieszyć się z towarzystwa innych, lecz zastrzyku energii dostajesz podczas realizacji własnych, ambitnych planów. Najbliższy czas będzie sprzyjał samorozwojowi, dlatego wykorzystaj ten czas mądrze. Dla niektórych to także sygnał, że bliska osoba może potrzebować wkrótce Twojej pomocy. Jesteś nie tylko w stanie jej udzielić, ale także będziesz w stanie odmienić czyjeś życie na lepsze.

Sen jest także dobrym znakiem dla osób wkraczających w nowy etap swojego życia. Jeśli w Twoich planach jest wspólne mieszkanie z partnerem, ślub lub dziecko, to najbliższy czas będzie Tobie sprzyjał. Warto poczynić pierwsze kroki do tego celu.