Zęby to chyba jeden z najpopularniejszych symboli pojawiających się w snach, w związku z czym senniki proponują liczne interpretacje tego symbolu. Według sennika online zęby we śnie mogą mieć wiele znaczeń. Sny o zębach niosą ze sobą zarówno negatywne jak i pozytywne przepowiednie. Negatywne przepowiednie wynikające ze snu o zębach to w szczególności: choroba, Utrata bliskiej osoby lub majątku, a w najgorszym przypadku śmierć w rodzinie. Pozytywna symbolika snu o zębach to powodzenie w interesach i dobre zdrowie. Niemniej jednak nasz sennik mówi, że interpretacja snu o zębach zależy od tego w jaki sposób śnią się zęby.

Białe zęby w śnie

Według sennika online jeśli widzisz we śnie zdrowe, białe zęby to spodziewaj się powodzenia i zdrowia. Sen, w którym znana Ci osoba ma białe zdrowe zęby zapowiada dobrobyt i dobrą kondycję dla tej właśnie osoby.

Sen o wypadających zębach

Sen o wypadających zębach może być zapowiedzią utraty kogoś lub czegoś dla nas ważnego. Wypadające zęby mogą zwiastować więc rozstanie, rozwód, zaginięcie kogoś bliskiego, a w najgorszych wypadkach śmierć w rodzinie. Według sennika online sen o wypadającym zębie może być również wróżbą o utracie majątku. Czy to z powodu kradzieży czy też z powodu lekkomyślnych decyzji lub złośliwości losu.

Sennik online mówi, że zepsute, brzydkie zęby we śnie często bywają zapowiedzią problemów zdrowotnych. Jeśli śniło Ci się, że masz dziurawe, słabe zęby to zadbaj o swoje zdrowie bowiem możesz Cierpieć na jakiś schorzenie, z którego nawet nie zdajesz sobie sprawy. Dziurawe zęby o u kogoś bliskiego mogą ostrzegać przed chorobą w rodzinie.

Inne popularne marzenia senne z motywem zębów

Sny o zębach symbolizują również strach o własne zdrowie, utrzymanie prawidłowego trybu życia. Jeśli zdarza Ci się nadmiernie Kupować duże ilości rozmaitych leków, nieustannie Mierzyć sobie temperaturę Ciała lub jeśli po prostu zbyt często myślisz o tym, że mógłbyś ciężko zachorować, sny o zębach mogą być przejawem właśnie takich myśli.

Wreszcie ostatnim znaczeniem snu o zębach przedstawianym przez sennik online może być ukryta głęboko Złość do członków rodziny. Jeśli zdarza Ci się obarczać winą innych za swoje niepowodzenia, śniące się Tobie zęby są symbolem ukrytej złości i żalu jakie przejawiasz względem nich.

Nie lekceważ tego sygnału – bardzo szybko może się okazać, że Twoja dotychczas ukryta Złość zacznie się przejawiać w życiu codziennym i utarczkach słownych lub większych kłótniach z najbliższymi. Sposobem na to jest inne spojrzenie na rzeczywistość i ludzi wokół Ciebie. Będzie to początkowo trudne, ale efekty szybko będą widoczne – najbliższe Ci osoby będą odbierały Cię jako zupełnie inną, sympatyczną i pełną energii osobę.