Jeśli śni ci się Wanna to czeka cię pomyślność. Wanna pojawia się w snach osób, które nie zdają sobie w pełni sprawy ze swoich możliwości. Sen o wannie jest więc wskazówką by szukać sposobności na polepszenie swojego życia.

Kąpać się w wannie

– Sen o kąpieli w wannie to także sen o chorobie lub pogorszeniu zdrowia, albo o osłabieniu organizmu. Jeśli śni ci się, że kapiesz się w wannie to może czekać cię kuracja zdrowotna.

Myć ręce

Mycie rąk we śnie postrzegane jest jako chęć bycia jak najdalej od trapiącego nas problemu. Warto pamiętać, że niekiedy warto stawić czoła własnym problemom, bo tylko tak będziemy w stanie szybciej pokonać przeciwności losu. Nie bój się prosić o pomoc znajomych oraz rodzinę.

Mycie zimną wodą

Mycie się przejrzystą zimną wodą we śnie jest znakiem korzystnym. Obawa się skończy, smutki znikną, wszystko zacznie się rozwijać w najlepszy sposób. Czasami wizja zwiastuje zdobycie bogactwa, honorów od innych. To także zapowiada otrzymanie odpowiedzi na pewne pytanie, które od dawna niepokoi śpiącego.

Ponadto mycie się czystą wodą we śnie zwiastuje liczne spotkania z nowymi osobami. Dzięki nowym znajomościom otworzą się przed Tobą perspektywy na związek oraz karierę.

Zwróć uwagę na to z kim się myłeś

Śniło Ci się, że myjesz swojego ukochanego we śnie? Taki sen symbolizuje miłość i bliskie przywiązanie do drugiej osoby. Zauroczenie już dawno minęło, ale dbasz o swoje relacje z ukochanym. Nie są Ci obce poświęcenia i wiesz, że zawsze możesz liczyć na wsparcie drugiej osoby.

Dla osób samotnych taki sen wskazuje o potrzebie bliskości do drugiego człowieka. Chciałabyś mieć osobę, która będzie w stanie spełnić Twoje wszystkie potrzeby. Wkrótce tak właśnie może się stać, szczególnie jeśli wspólnie braliście kąpiel lub prysznic.

Co może oznaczać mycie twarzy?

Śniłeś o tym, że myjesz twarz? Może być to ostrzeżenie, że nie będziesz w stanie wykonywać swoich obowiązków najlepiej. Doprowadzi to do emocjonalnych udręk, żali, które mogą wywołać psychologiczne załamanie. Warto porozmawiać o tym z kimś i spróbować znaleźć sposób na naprawienie błędów.