Sen o głaskaniu wyraża zmysłowość śniącego, jego tęsknotę za kontaktem fizycznym i delikatną cielesnością. Jeśli śni Ci się, że kogoś głaszczesz lub że, ktoś głaszcze Ciebie to prawdopodobnie masz potrzebę poczucia bliskości i ciepłego kontaktu z drugim człowiekiem. Głaskać, to także wyrażanie uczuć.

Głaskanie psa we śnie jest dobrym znakiem dla osoby śniącej.

Taka wizja może symbolizować spokojny oraz przyjemny okres w codziennym życiu. Jeśli czujesz się przemęczona lub zestresowana, to wkrótce znajdziesz czas na relaks i możliwość rozwiązania swoich problemów. Pies we śnie, to także oznaka szczęścia nie tylko osobistego, ale też całej swojej rodziny. Teraz jest korzystny czas na pogłębianie relacji osobistych, które pozwolą zbliżyć się bardziej do swoich krewnych. Oczywiście nie zapomnij głaskać psa i zabrać go na długi spacer!

Głaskanie kota we śnie może być oznaką, że Twoja sytuacja finansowa wkrótce ulegnie zmianie. Jeśli jesteś osobą, która dobrze zarządza własnymi finansami, to sennik przewiduje, że dostaniesz okazję na zrealizowanie swoich kosztownych przedsięwzięć. Remont mieszkania czy kupno nowego samochodu jak najbardziej wchodzi w grę. Dla osoby, która żyje od wypłaty do wypłaty nadszedł moment, żeby poważnie przeanalizować swoje wydatki oraz nawyki zakupowe. Nie wszystko co kupujesz jest niezbędne do życia, a każdy grosz warto zacząć oszczędzać.

Głaskanie konia we śnie jest symbolem, że zmierzasz we właściwym kierunku życiowym. Jesteś zdeterminowaną osobą, która nieustannie dąży do jasno wyznaczonego celu. Nie podajesz się przy pierwszej oznace porażki, dlatego jesteś w stanie wyjść obronną ręką z wielu niekorzystnych sytuacji. Dla osoby, która rozwija własną karierę zawodową, to szansa na zdobyciu premii lub awansu na wyższe stanowisku. Oczy kierownictwa są skierowane ku Tobie, dlatego pokaż się od najlepszej strony.

Głaskać czyjeś włosy we śnie, co to znaczy? Taki sen wskazuje na potrzebę miłości i bliskości, którą nie zawsze otrzymujesz w prawdziwym życiu. Osoby samotne otrzymają okazję na nawiązanie nowych relacji, także tych o podłożu romantycznym.