Gaj we śnie zapowiada, że poruszasz się wśród otaczających Cię ludzi nie zdając sobie do końca sprawy z kim masz do czynienia. Sen o gaju mówi, że znane Ci osoby zaskoczą Cię. W sposób, którego zupełnie sie nie spodziewasz zarówno na korzyść jak i na niekorzyść.

Ciemna, mroczna puszcza we śnie, może symbolizować Lęk przed uwikłaniem w jakieś bardzo skomplikowane i grożące poważnymi konsekwencjami sprawy. Bywa, że chodzi o jakąś propozycję na granicy prawa lub po prostu jawnie nielegalne interesy. Zanim zaangażujesz się w tego typu przedsięwzięcie, poważnie się zastanów. Sen o gajuprzestrzega przed lekkomyślnym wejściem w rewiry, które niosą ze sobą wysokie ryzyko niebezpiecznego finału. Jeśli jesteś w trakcie procesu sądowego lub innych zmagań o charakterze prawnym, koniecznie zasięgnij Rady dobrego specjalisty. Być może teraz będzie się to wiązało z większymi kosztami. Dzięki tej konsultacji Uda Ci się uniknąć o wiele poważniejszych niebezpieczeństw w przyszłości.

Jeśli w gajunie jesteśmy sami, gdy ktoś nam towarzyszy w tej wędrówce przez Gaj. To dobry znak, wskazanie, że w chwilach gdy pojawią się trudności i kłopoty, będziemy mogli Liczyć na wsparcie.

Gdy śnimy o gaju spokojnym, z bujną roślinnością, którego klimat odczuwamy jako kojący, to znak, że czekają nas nareszcie chwile zasłużonego wytchnienia i relaksu. Najwyraźniej ostatnie wydarzenie nadwyrężyły nasze Nerwy i w końcu czeka nas długo wyczekiwany spokój.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.