Malarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Malarz we śnie zapowiada, że spotkasz kogoś, kto pomoże Ci się uwolnić od problemów, które ciągną się za Tobą od dawna.

Dlaczego śnisz o malowaniu farbami? W łóżku marzeń można znaleźć kilka różnych interpretacji: zdrada ukochanej osoby, kłótnie, straty, wątpliwe przedsięwzięcia. Ale częściej ta historia we śnie zakłada opłacalny zakup, osiągnięcie celu, zdobycie autorytetu, popularności.

Senne działania ostrzegają: śniący ma nierealne plany. Musi on postrzegać środowisko bardziej realistycznie i na tej podstawie tworzyć plany. Widzieć we śnie, jak to się stało z malowaniem obrazu, oznacza na śnie: są straty, ale jeśli jesteś na nie gotowy – możesz zminimalizować szkody. Do czego śnisz, żeby namalować obraz? Spanie w rzeczywistości dąży do prywatności, do delektowania się doświadczeniem piękna wewnątrz. Ale sen donosi o braku szczerej komunikacji.

Czy w snach malowałeś na płótnie farbami olejnymi? Sleepyhead ostrzega: możesz zostać wciągnięty w wątpliwe przedsięwzięcie. Postaraj się nie dać się wciągnąć w ten przekręt. Dlaczego śnisz o malowaniu farbami akwarelowymi? Najawa oczekują nowych wrażeń – od ciekawych znajomości, sytuacji, kulturalnego wypoczynku. Czy śniłeś o tym, żeby zobaczyć właśnie skończony akwarelowy rysunek? Lunatyk mówi ci: ciesz się efektami swojej pracy. Zrelaksuj się i ciesz się pomyślnym zakończeniem swojej pracy, zanim wyznaczysz nowe zadania.

Czy kiedykolwiek śniłeś o namalowaniu czarno-białego akwarelowego rysunku, czyniąc go wielobarwnym? Wkrótce można coś zmienić na lepsze, choć na pierwszy rzut oka wysiłek wydawał się daremny. Dla kobiety rysowanie wzorów na naczyniach oznacza: stworzenie przytulności w jej domu i wypełnienie go dobrobytem. Rysowanie kwiatów na nabożeństwie jest zapowiedzią miłości.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.