Łapać we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli miałeś sen, w którym kogoś lub coś łapiesz to spodziewaj się, że już niedługo przyjdzie Ci do Głowy pomysł, który warto wcielać w życie.

Sny o łapaniu zazwyczaj niosą ze sobą dobrą wróżbę. Często symbolizują inwencję twórczą i pomysłowość śniącego. Niekiedy mogą wskazywać na nową miłość. Warto wiedzieć o tym, właściwa interpretacja snu o łapaniu, w dużej mierze zależy od łapanego przedmiotu.

Marzenie senne o łapaniu z reguły zapowiada coś dobrego. Taki sen mówi o tym, że choć przy realizacji pewnego przedsięwzięcia napotkasz wiele trudności i przeszkód, to dzięki swojemu doświadczeniu, cierpliwości oraz upartości uda Ci się osiągnąć wyznaczone cele. Pamiętaj, ciężka praca popłaca. Twoja ciężka praca zostanie wkrótce wynagrodzona. W sprawach zawodowych zwiastuje zawarcie owocnej współpracy.

Kiedy we śnie zostałeś złapany w niewolę lub dobrowolnie dałeś się złapać, oznacza to, że w życiu rzeczywistym ktoś lub coś Cię ogranicza. Jeśli miałeś sen o tym, że złapałeś kogoś, świadczy to o tym, że wyczuwasz realne zagrożenie ze strony pewnej osoby. Zamiast snuć bezpodstawne podejrzenia, zdobądź się na odwagę i porozmawiaj z nią! Gdy w marzeniu sennym łapiesz bliską osobę za rękę, świadczy to o poczuciu osamotnienia oraz odosobnienia. Szczera rozmowa z przyjacielem dobrze Ci zrobi. Jeżeli czujesz, że nie jesteś w stanie samemu uporać się ze swoimi problemami, nie wstydź się poprosić o pomoc bliskich. Wspólnie na pewno uda Wam się znaleźć wyjście z zaistniałej sytuacji.

Marzenie senne, w którym łapiesz dzikie zwierzęta, mówi o tym, że uda Ci się pokonać wszystkie trudności i problemy, jakie staną Ci na drodze w realizacji zamierzonych planów. Już niedługo osiągniesz wymarzony sukces, dzięki czemu Twoja sytuacja finansowa ulegnie znacznej poprawie. Kiedy śnisz o tym, że łapiesz ryby, to bardzo dobra wróżba, zwiastująca duże zyski oraz nieoczekiwany przypływ gotówki. Najbliższy czas sprzyja grom na loterii. Jeżeli we śnie łapiesz piłkę, mówi o tym, że w niedługim czasie coś odziedziczyć – być może jakiś spadek w postaci dodatkowej gotówki, auta lub nieruchomości. W negatywnym kontekście wieszczy rychłe zakończenie romansu.