Jeśli śniło Ci się, że słyszysz Język Angielski to znak, że w niedługim czasie nawiążesz inspirujące znajomości. Pojawią się w Twoim otoczeniu ludzie, którzy prowadzą zupełni inny tryb życia niż Ty i maja odmienną wizję świata co może pobudzić u Ciebie chęć do zmian.

Uczyłeś się we śnie angielskiego?

Sam fakt nauki języka angielskiego może nie mieć większego znaczenia przy interpretacji. Sennik zwraca uwagę na fakt uczenia. Możliwe, że po prostu dostrzegasz braki w swoim wykształceniu i chciałbyś je uzupełnić. Możesz to oczywiście zrobić poprzez studia lub samodzielne kształcenie.

Rozmawiałeś z kimś po angielsku we śnie?

Taki sen może oznaczać, że potrzebujesz rozmowy z kimś obcym. Możliwe, że są tematy, których nie potrafiłbyś poruszyć z kimś kto Cie zna. Dobrym rozmówcą może się okazać psycholog, który nikomu nie wyjawi Twojej tajemnicy.

Ktoś mówił do Ciebie po angielsku a Ty nie rozumiałeś?

Taki sen jest powiązany z nieporozumieniami w życiu. Często takie się zdarzają, nawet gdy rozmawiamy w tym samym języku. Każda wypowiedź obarczona ryzykiem nieporozumienia. Wystarczy, że jeden z rozmówców ma inne intencje i już – nieporozumienie gotowe. Co z tego, że zarówno jedna jak i druga strona usłyszała te same słowa. Duże znaczenie ma to jak zostaną one odebrane.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.