Jeśli śniło Ci się, że masz masywne Uda to może to oznaczać, że jesteś silną osobą, która posiada szacunek i Autorytet w swoim otoczeniu. Jeśli śniło Ci się, że widzisz osobę z masywnymi udami to spodziewaj się poparcia i protekcji ze strony kogoś wpływowego.

Rozbierająca się kobieta

Mężczyźni często widzą we śnie kobiety, które znają i darzą szczególnym uczuciem. Jeśli mężczyzna śni o nagiej znanej mu kobiecie to znaczy, że w pociąga go seksualnie. Pragnie on poznać jej prawdziwe oblicze. Nagość w tym wypadku nie tylko zabarwienie seksualne. Ale również wyraża chęć poznania drugiej osoby, dowiedzenia się o jej wadach, zaletach, słabościach oraz zrozumienia jej.

Orientalna książka snów oferuje nieco inną interpretację. Chłopak, który śnił o półnagiej ukochanej dziewczynie mówi, że jesteś czujny i ostrożny w jaki sposób zachowuje się Twoja wybranka w prawdziwym życiu. Bez wątpienia podejrzewasz ją o coś i prawdopodobnie robisz, to z pełną świadomością. Natomiast jeśli facet widzi swoją kobietę nagą we śnie, może to symbolizować jego niepewność co do szczerości istniejącej relacji albo tęsknoty za byłą kochanką.

Cała noga w gipsie

Złamana noga we śnie bez wątpienia może być projekcją obaw związanych z przyszłością. Dotyczy to szczególnie osób zamkniętych w sobie oraz charakteryzujących się brakiem poczucia bezpieczeństwa. Jeśli jesteś osobą bojącą się tego jak będzie wyglądała Twoja przyszłość. Sny w których zdarzają się złamania kończyn, są wyparciem właśnie tych obaw. Złamana noga we śnie zazwyczaj niestety jest złym znakiem.

Dla niektórych osób taka wizja może symbolizować zbliżający się stres i wątpliwości. Wkrótce mogą czekać na Ciebie problemy, na które nie będziesz miała wpływu. Być może zostaniesz wciągnięta w aferę bez swojej zgody, przez co będziesz zmuszona do opowiedzenia się po konkretnej stronie sporu. Taki stan niekorzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Sennik radzi, żeby nie wahać się przez skorzystaniem z pomocy ze strony bliskich lub przyjaciół. Warto także uzbroić się w cierpliwość i nie podejmować pochopnych decyzji.