Paciorki we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniły Ci się kolorowe paciorki to spodziewaj się, że Ludzie będą lgnąć do Ciebie, przebywanie z Tobą będzie sprawiać im przyjemność. Sen o paciorkach zapowiada również, że usłyszysz wiele miłych rzeczy na swój temat.

Paciorki pojawiające się w marzeniach sennych symbolizują chęć zwrócenia na siebie uwagi innych osób. Taki sen mówi o tym, że bezskutecznie próbujesz zaimponować bliskim lub przełożonym. Niekiedy zwiastują one czas radości i dobrej zabawy.

Sen, w którym nawlekasz paciorki, mówi o ciężkiej i mozolnej pracy. Często wróży śniącemu nadejście trudnego okresu w życiu. Jeśli sen był nieprzyjemny, wówczas oznacza, że już niedługo zaznasz wielu nieprzyjemności, zmartwień, rozczarowania oraz smutku. Nierzadko symbol ten wskazuje na fakt, że śniący już wkrótce stanie się głównym obiektem zainteresowania innych osób. Uważaj, ktoś z bliskiego otoczenia będzie rozsiewał nieprzyjemne plotki na Twój temat, co negatywnie wpłynie na Twoją reputację.

Gdy w marzeniu sennym przesuwasz paciorki po nitce, oznacza to, że próbujesz zwrócić na siebie uwagę pewnej osoby. W sferze życia osobistego może to dotyczyć osoby, do której żywisz gorące uczucie, w sferze życia zawodowego – przełożonych lub bliskich współpracowników. Jeżeli sen był przyjemny, wówczas wskazuje na pojawianie się osoby, która zechce ubiegać o Twoje względy. Niekiedy symbol ten mówi o tym, że w trudnych chwilach będziesz mógł liczyć na pomoc bliskich. Choć życie Cię nie oszczędza, pamiętaj o tym, że nie jesteś sam! Jeżeli miałeś sen o tym, że rozrzucasz paciorki wokoło, to możesz być spokojny. Jest to bardzo dobra wróżba wieszcząca osiągnięcie wielkiego sukcesu oraz stabilizacji finansowej. Nikt ani nic nie jest w stanie zabrać Ci tego, na co sam sobie zapracowałeś. Omen ten może zapowiadać także świetną zabawę w gronie najbliższych osób. Być może wybierzecie się na wspólną imprezę lub urządzicie domówkę!

Interpretując sen o paciorkach, warto zwrócić uwagę na ich wgląd. Dla przykładu sztuczne paciorki pojawiające się w marzeniach sennych prawie zawsze wskazują na miłość nieodwzajemnioną (miłość platoniczną). Z kolei sen o drogocennych paciorkach zwiastuje wielką miłość oraz umocnienie więzi z obecnym partnerem.