Ścisk we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się ścisk to znaczy, że koncentrujesz się na zbyt wielu sprawach przez co nie jesteś w stanie zakończyć jednej. Natłok zadań i problemów przytłacza Cię i powoduje jeszcze większe Zamieszanie w Twoim życiu.

Jeśli we śnie widziałeś ścisk wśród ludzi jest to zapowiedź przykrych odczuć – takimi jak przytłoczenie, uczucie zagubienia, trudność z wydostaniem się z tłumu lub bycie ocenianym, karanym i osądzanym przez Tłum to być może obawiasz się braku akceptacji społecznej.

Takie sny często przytrafiają się osobom, które działają pod presją, dokonują wyborów po to aby uszczęśliwić innych lub nie potrafią odmówić. Z jednej strony śniący chciałby podjąć indywidualną decyzję a drugie strony nie chce rozczarować lub brak mu odwagi. Rosnąca w nim frustracja powoduje poczucie przytłoczenia i chęć ucieczki od trudnej sytuacji.

Okazuje się, że znaczenie ma również sam ścisk, to znaczy czy jest to ścisk ludzi biorących udział w strajku? Ścisk ludzi biorący udział w wspólnej modlitwie? Czy może ścisk ludzi w klubie?

Jeśli w Twoim śnie tłum ludzi bierze udział w strajku, bardzo możliwe, że wewnętrznie nie zgadzasz się z czymś, co obecnie dzieje się w Twoim życiu. Często strajki są ostatnią deską ratunku grupy ludzi, która w desperacji oczekuje zmiany czegoś. Bardzo możliwe, ze Twoje wewnętrzne „JA” nie wyraża na coś zgody i domaga się jakiejś zmiany.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować. Daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.