Anioł we śnie to symbol doznania duchowego, spotkania duszy ze światem metafizycznym. Jeśli miałeś sen o aniele to być może przeżywasz głęboką przemianę wewnętrzną.

Kiedy aniołowie przychodzą we śnie, nawet człowiek, który nie jest przyzwyczajony do lunatykowania, zastanawia się, jaką wiadomość przynieśli mu niebiańscy posłańcy.

Kiedy człowiek widzi we śnie jasny obraz anioła, wtedy nawet nie otrzymawszy od niego żadnych znaków, czuje spokój i wyciszenie. Niebiańscy posłańcy wprowadzą łaskę do prawdziwego życia poprzez swoje występy. Skumulowany biznes – będzie w stanie skutecznie rozwiązywać, sprawiać kłopoty – cofać się, dręczony chorobami – nadejdzie długo oczekiwany powrót do zdrowia. Z takimi snami musimy być ostrożni w naszych pragnieniach. Co mogą oznaczać sny z aniołami
u samotnej, dojrzałej kobiety? Być może ogarnie ją namiętne uczucie do niewinnego młodego człowieka. Jeśli miała przyjemne uczucia w swoich snach, związek ten doprowadzi do małżeństwa – jednego z tych „w niebie”. W każdym razie, przepowiednia ta przekazywana przez sen erotyczny. Mężczyźni śnią o aniołach, gdy są nasyceni seksualnymi przygodami i jedyną rzeczą, która naprawdę sięga po duszę – emocjonalną intymnością z ciekawą głupią kobietą. Jeśli ktoś śni o posągu anioła lub innym materialnym obrazie niebiańskiego posłańca, to wieszcze zapowiadają: romantyczne relacje będą uzupełnione o cielesne radości.

Co jeszcze może oznaczać Twój sen?

Aniołowie są symbolem dobrych wieści. Radość, łaska wypełni wszystko dookoła, spokój i cisza spotkają nowy dzień. Cherubini latający nad domem przypominają nam, że należy przedsięwziąć środki ostrożności, aby chronić bogactwo, które będzie się mnożyć. Dla kobiet, latanie z nimi oznacza wkrótce pozbycie się kobiecych dolegliwości. Jeśli wydaje ci się, że jesteś aniołem w swoich snach, sen Wangi ostrzega cię: wydatki nie powinny się marnować, lepiej podzielić się bogactwem z potrzebującymi. Jeśli latające anioły zaczęły często śnić , to jest to przypomnienie: słowa mogą wyrządzić szkodę innym i sobie. Miej oko na swoją wypowiedź i umieść dobre myśli we właściwych słowach. Anioły lecą do ciebie, czekają na telegram lub list z miłymi wiadomościami.

Szczególnie ważne wiadomości otrzymamy, gdy archanioł pojawi się we śnie. Lunatycy jednogłośnie przywiązują dużą wagę do tego wizerunku. To, co czeka śniącego w najbliższej przyszłości, wywróci jego życie do góry nogami, nieosiągalne wcześniej, stanie się rzeczywistością. Zaprojektowany, aby uwolnić się od ciężaru negatywnych emocji, duchowego oczyszczenia, mądrego spokoju. Anioł z ogromnymi białymi skrzydłami to znak, że w życie będą ingerować wyższe siły. Jeśli śniący nie poradzi sobie z zadaniem, nagle znajdzie właściwe rozwiązanie.