Obcięte Czarne włosy we śnie mogą symbolizować przeszłe zdarzenia, które miały miejsce w naszym życiu takie jak Choroba lub rozstanie. Jeśli widzisz we śnie czarne ścięte Włosy to znaczy, że to wszystko masz już za sobą i możesz rozpocząć nowy etap w swoim życiu.

Śniło mnie się, że widziałam bliską mnie osobą z obciętymi włosami, co to może oznaczać? Taka wizja może mieć odmienne znaczenie w zależności od tego czy ta osoba w rzeczywistości również ma czarne włosy. Jeśli ma, to wkrótce możesz zostać postawiona w sytuacji, która będzie wymagać od Ciebie siły charakteru i zdrowego rozsądku. Potrafisz przewidywać konsekwencje swoich działań, dlatego sennik przewiduje, że uda Ci się pomyślnie rozwiązać wszelkie problemy. Działaj racjonalnie i nie podejmuj pochopnych decyzji, a los pozostanie po Twojej stronie.

Jeśli osoba, o której śniłaś nie ma czarnych włosów w rzeczywistości, to może być to pozytywny znak. Wizja może wskazywać na dojrzewanie i pomyślność w działaniu. W swoim otoczeniu masz ludzi, którzy zawsze skłoni są Ci pomóc. Możesz liczyć na zaufanie oraz wsparcie, a ludzie chętnie przychodzą do Ciebie po porady. Niektórzy nawet traktują Cię jako wzór godny do naśladowania. Jesteś w stanie szybko poradzić sobie z problemem i nie poddajesz się przy pierwszej porażce. Te cechy są nie tylko pomocne w życiu osobistym, ale także i zawodowym.

Co oznacza sen, w którym obcinałaś komuś włosy? Taka wizja może wskazywać na konflikt, który na Ciebie czeka. Zostaniesz wciągnięta w kłótnię lub intrygę bez woli własnego udziału. Pogorszyć może to także fakt, że niektórzy będą chcieli, żebyś stanęła po którejś ze stron sporu. Brak wyboru, to także wybór, dlatego nie podejmuj decyzji w pośpiechu. Przemyśl swój plan działania, bo prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która jest w stanie rozwiązać konflikt.

Dla osoby przedsiębiorczej to sygnał, żeby uważać na swoją konkurencję, bo mogą próbować nieczystych zagrań.