Jeśli śniło Ci się Zderzenie lub, że z czymś się zderzasz to spodziewaj się, że spadną na Ciebie kłopoty, których kompletnie się nie spodziewasz. Na szczęście jesteś osobą o silnym charakterze, która potrafi sobie radzić w trudnych sytuacjach. Łatwo się nie poddajesz dzięki czemu pokonasz trudności. Wyjdziesz z opresji silniejszy i zahartowany. Pamiętaj, że na niektóre wydarzenia nie masz wpływu. W takiej sytuacji warto otoczyć się wsparciem ze strony bliskich i przyjaciół, którzy dbają o Twoje dobro.

Czy miałaś sen, w którym zderzyłaś się z innym pojazdem? Taki sen może zwiastować, że coś Ci stanie na drodze w realizacji celu. Przeszkody, które napotkasz mogą iść ze strony bliskich. Osób od których liczyłaś na wsparcie i zrozumienie. Czasami zdarza się tak, że nasze plany nie zawsze są spójne z planami naszych bliskich, dlatego wtedy należy podejmować stanowcze decyzje. Zadać pytanie co chcesz od życia i gdzie siebie widzisz w przyszłości. Czy Twoje marzenia są ważniejsze od marzeń Twoich bliskich?

A co jeśli zderzyłaś się z innym pojazdem będąc pasażerem? W tym przypadku sen może mówić osobie śniącej o intrygach i aferach, w które może zostać wplątany. Może zdarzyć się tak, że będziesz obiektem plotek i pomówień. Czasami ktoś może próbować nakłonić Ciebie do przekazywania nieprzychylnych opinii o innych dalej. Niezależnie od tego, która sytuacja się wydarzy, to warto nie ulegać presji innych i nie dać się wciągnąć w ich gierki. Przeczekaj ten niekorzystny czas w swoim życiu, zidentyfikuj osoby, które mają toksyczny wpływ na Ciebie i oddal się od nich.

Co oznacza sen, w którym zderzasz się z osobą bliską? W rzeczywistości czeka was drobna sprzeczka, która w efekcie może doprowadzić do większej kłótni. Wbrew pozorom, to jest dobra wiadomość. Sprzeczka ta pozwoli wam wyjaśnić kwestie, które od dłuższego czasu były przez was przemilczane.