Sen o dilerze narkotyków to przestroga przed ceną, jaką będziesz musiał zapłacić za niemoralne przyjemności. Jeśli śniło Ci się, że jesteś dilerem narkotyków to bardzo prawdopodobne, że manipulujesz ludźmi i doprowadzasz do sytuacji, kiedy inni z powodu swoje słabości działają na swoją niekorzyść.

Sen o narkotykach, który przytrafia się osobie mającej z nimi kontakt może wyrażać jej poczucie winy i Lęk przed uzależnieniem. Często osoby, które tylko sprzedają narkotyki miewają sny, w których odtwarzają swoje przygody czując po przebudzeniu nieprzyjemne poczucie, że zrobiły coś złego. Sny takie są często podświadomym mechanizmem obronnym przed poddaniem się nałogowi.

Widziałeś jak bliska Tobie osoba sprzedaje narkotyki? Zanim potraktujesz taki sen dosłownie spróbuj odnaleźć ukryty przekaz. Taki przekaz będzie unikalne dla każdej osoby, dlatego im więcej wiesz o swoim bliskim, tym Twoja pomoc będzie bardziej skuteczna. Jeżeli ciężko jest Ci odnaleźć sedno problemu, spotkaj się z osobą, która Ci się śniła, ale nie mów dużo i nie zadawaj wielu pytań, tylko słuchaj. Poprzez uważną obserwację i słuchanie drugiej osoby dowiesz się z jakimi problemami boryka się ta osoba.

Diler narkotyków – byłeś nim we śnie? Jeśli we śnie widziałeś samego siebie, sprzedającego narkotyki, bez wątpienia powinieneś na poważnie przeanalizować swoje prawdziwe życie. Może się okazać, że w Twoim prawdziwym życiu, dzieje się coś, co doprowadzi Cie do porażki. Póki co możesz myśleć, że to nic ważnego, że wszystko będzie w porządku. Bez wątpienia jednak się to zmieni jeśli stanie się najgorsze. Lepiej być mądrym polakiem przed szkodą, a nie po. szkodzie

Twój partner we śnie sprzedawał narkotyki? W rzeczywistości mogłeś utracić kontrolę nad swoim związkiem. Często takie sny mają kobiety, których partnerzy wkraczają w trudny okres. Pamiętaj, że sen nie zwiastuje przyszłości, a jest jedynym krzywym odbiciem w zwierciadle rzeczywistości. Natomiast jeśli masz uzasadnione podejrzenia, że Twój partner w rzeczywistości sprzedaje narkotyki, koniecznie poszukaj jakiejś pomocy.