Czerwona bielizna we śnie zapowiada namiętne chwile, symbolizuje cielesność i zmysłowość. Jeśli kobiecie śni się, że nosi czerwoną bieliznę, to może się spodziewać, że dzięki swojej zmysłowości i temperamentowi przeżyje gorące chwile. Mężczyzna, który śni o kobiecie w czerwonej bieliźnie podświadomie pragnie partnerki bez zahamowań, z którą będzie mógł spełnić swoje najskrytsze fantazje.

Sceny nakładania czerwonej bielizny mogą też śnić się osobom wstydliwym i nieśmiałym. Szczególnie tym, które w
długi i trudny sposób zaczynają ufać innym ludziom, które nie lubią też przebywać w większym towarzystwie.

Czerwona bielizna we śnie jako zapowiedź zmian

Sen o zakładaniu czerwonej bielizny może również odzwierciedlać zmiany zachodzące w życiu śniącego. W takim wypadku ważne jest jaką część garderoby ubierasz we śnie lub jaki kolor ma Twój strój. Jeśli ubierasz się w stroje kolorowe to prawdopodobnie przechodzisz ze staniu smutku w stan radości i optymizmu. Jeśli miałeś sen, że zakładasz ciemnoczerwone, wręcz bordowe, smutne Ubranie to może to być znak, że popadasz w melancholię lub nawet depresję.

Również ważne zdarzenie w Twoim życiu może prowadzić do podświadomej chęci zmiany zewnętrznej, która zobrazowałaby Twój wewnętrzny stan. Jeśli zakochałeś / zakochałaś się to może przytrafić Ci się sen, ze ubierasz czerwony lub różowy strój. Jeśli przeżyłeś rozstanie lub odszedł od Ciebie ktoś bliski możesz śnić o ubieraniu czarnego lub białego stroju. Oczywiście tutaj może się zdarzyć, że część garderoby była koloru czerwonego, a inna część innego. Sen o ubieraniu białego stroju może również odzwierciedlać chorobę lub pogorszenie zdrowia lub pragnienie odcięcia się od przeszłości i symbolicznego nowego początku.

Ubiór jest świetnym narzędziem do uwodzenia mężczyzn.. Często ubiór kobiety zapada mężczyznom w pamięci na długi czas. Erotyczna bielizna może wiele mówić o kobiecie, o jej samoocenie.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Też często rozmyślasz nad tym w co ubrana jest Twoja dziewczyna? Zostaw nam info w komentarzu! Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem ???? .