Jesteśmy kuszeni nie tylko w rzeczywistości, ale także we śnie. Ten wpis pomoże nam wyjaśnić co oznacza sen o uwodzeniu. Czy udało ci się oprzeć pokusie? Czy może udało ci się kogoś uwieść?

Motyw uwodzenia we śnie – znaczenie

Jeśli śniło Ci się, że występujesz w roli uwodziciela lub uwodzicielki to miej się na baczności ponieważ Strzała Amora może trafić Ciebie – ale to nie Ty będziesz kontrolować sytuację!

Jeśli śni Ci się, że ktoś uwodzi Ciebie to znaczy, że jesteś osobą otwartą na romanse i nowe znajomości – dzięki swojej aurze będziesz przyciągać uwagę płci przeciwnej, będziesz cieszyć się zainteresowaniem i adoracją.

Sen o uwodzeniu to wspaniały sen zapowiadający podboje każdemu poszukiwaczowi miłosnych przygód. Śmiało można stwierdzić, że powodzenia w uwodzeniu może się spodziewać zarówno kobieta jak i mężczyzna.

Męskie sny o uwodzeniu

Mężczyzna, który uwodzi dziewczynę we śnie, może wskazywać na skłonność śniącego do narcyzmu. Twoja miłość do siebie jest tak wielka, że pozostałe osoby są dla Ciebie elementem do zaspakajania własnego ego.

Natomiast sen, w którym zostałeś uwiedziony przez kobietę, oznacza niezdolność do wytrzymania trudów i ciosów losu.

Kobiece sny o uwodzeniu

Dla pań istnieje nieco inna interpretacja snu o uwodzeniu. Młode panie, które zostały uwiedzione we śnie przez mężczyznę, którego darzyły sympatią, erotyczna interpretacja snów wskazuje na zamiar śpiącej osoby, aby należeć do jednego partnera.

Dla kobiet, które śniły o uwodzeniu mężczyzny, sennik online sugeruje, że istnieje w Tobie podświadomy opór wobec nacisków ze strony innych i swojej drugiej połówki.

Widzisz, że we śnie próbujesz być kuszony do zrobienia czegoś wbrew sobie? Uważaj, ​​w rzeczywistości ktoś próbuje cię oszukać bądź zaangażować w oszustwo. Jeśli nie potrafisz oprzeć się pokusie, sennik wskazuje na brak sprytu i zręczności zarówno w sferze miłosnej, jak i zawodowej.

Młodemu mężczyźnie, który widzi siebie w roli uwodziciela pięknej kobiety, sennik uprzedza o problemach, które śniący może komuś przynieść. Być może w twoich nieuczciwych grach ucierpi niewinna osoba.

Pokusa jest utożsamiana z wyzwaniem, chęcią osiągnięcia czegoś, przezwyciężenia kogoś. Radzi się, aby robić wszystko samemu – wtedy zwycięstwo będzie przyjemne i satysfakcjonujące.