Lizak we śnie znaczenie | Sennik Online

Lizak we śnie zwiastuje, że najbliższy Czas upłynie Ci w dobrym nastroju dzięki wielu miłym gestom ze strony bliskich osób i przyjaciół.

Rodzinne lizaki senne uważane są za zwiastuny jasnych i niezapomnianych wrażeń. Słodkie życie obiecują też inni wieszcze. Jednak przyjemności te mogą być krótkotrwałe, jeśli śnisz o wypluciu ich. Żeby ustalić, o czym dokładnie śniło się, wystarczy przypomnieć sobie swoje czyny…

Co to za marzenie o lizakach, które trzeba było przeżuć, wyjaśnia szczegółowo sennik online. Tanie słodycze od terapeuty kojarzone są z żmudną i ciężką pracą. Niestety, nagroda za taką pracę jest zbyt mała i nie może zaspokoić Twoich potrzeb. Dobrze, że w trakcie jej trwania będziecie mieli Państwo czas na zapoznanie się z ciekawymi osobowościami, niezwykłymi ludźmi.

Widzieć lizaki we śnie, sprzedawać je – na wesołą imprezę, siadać z przyjaciółmi, kolegami z klasy. Sennik online mówi, że masz zorganizować wieczór literacki, przyjazną ucztę, twórcze spotkanie, które odbędzie się w przyjaznej atmosferze.

Jeśli śnisz o lizakach o niezwykłym smaku, przygotuj się na ulotną powieść, która szybko się skończy, ale zostaw najsympatyczniejsze wspomnienia. Cukierki z musztardą ostrzegają, że ktoś z waszych bliskich nie spełni swojej obietnicy, która bardzo was zawiodła, a jednocześnie zdenerwowała.

Traktować przyjaciół słodkimi karmelkami – do zaręczyn i udanego małżeństwa. Towarzyszem życia na pewno będzie miła, troskliwa i niezawodna osoba. Dobre samopoczucie przyjdzie do domu tym, którzy nie tylko cieszyli się lizakami we śnie, ale także pamiętali o ich smaku po przebudzeniu.

Policzyć kolorowe lizaki – do przyjęcia gości. Nawet nieproszeni goście będą zadowoleni z ich obecności, przyniosą prezenty i zabawią Cię.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.