Jeśli śniło Ci się Archiwum policyjne to zaostrz swój krytycyzm i ogranicz zaufanie do nieznanych osób. Nie ulegaj również pokusom finansowym takim jak pozornie korzystne oferty zakupowe czy biznesowe. Archiwum policyjne we śnie zwiastuje, że pojawią się kolo Ciebie pewne niebezpieczeństwa takie jak wyłudzenia lub oszustwa, których unikniesz jeśli zachowasz ostrożność.

Jeśli widziałeś archiwum we śnie, zastanów się nad tym co może to oznaczać. Duża liczba dokumentów w archiwum może oznaczać wiele rzeczy.

Śnić o wielkim stosie dokumentów, które leżą w archiwum nieposegregowane może być przepowiednią sukcesu w biznesie wynikającego z przypadkowych działań. Twoje bogactwo znacznie wzrośnie, ale nie będziesz później w stanie tego powtórzyć. Staraj się nie stracić wszystkiego, co dała ci hojna fortuna.

Śniłeś o tym, że oddajesz bardzo ważne dokumenty do archiwum? Może być to zapowiedzią brania udziału w bezużytecznych sporach i konfliktach. Może to również oznaczać, że najbliższa Ci osoba dostarczy Ci sporej ilości zmartwień. Jest też całkiem możliwe, że uda się nawiązać zniszczone relacje z przyjaciółmi. Rozważ to, może nie wydarzyło się między wami nic takiego, co mogłoby zniszczyć relację na zawsze.

Zgubiłeś we śnie dokumenty, które miałeś zanieść do archiwum? Może to oznaczać niezdolność w rzeczywistości do wyjścia z kłopotów. Sennik zaleca konsultację z osobą, która ma wiedzę w kłopotliwej dziedzinie.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.