Sen o klękaniu mówi wiele o Twojej umiejętności dopasowywania się do zmieniających warunków a także o tym jak dalece jesteś w stanie ugiąć swoją dumę. Jeśli widzisz we śnie jak klękasz to prawdopodobnie jesteś osobą, która potrafi wiele znieść i nie obraża się z byle powodu. Osoby, które często widzą siebie klęczącego we śnie mogą mieć tendencję to nadmiernej spolegliwości. Jeśli śnisz, że ktoś przed Tobą klęczy to prawdopodobnie osoba ta jest od Ciebie uzależniona emocjonalnie lub uznaje Twoja wyższość.

Samo klęczenie ma wyraz pewnego rodzaju poddaństwa, uległości. Już od dawna, nawet w średniowieczu uklęknięcie przed kimś stanowiło formę oddania hołdu, poddania się komuś. Miało to również wyraz posłuszeństwa. W dzisiejszych czasach samo klęczenie daje wyraz szacunku przez wiernych, urządzane są całe drogi krzyżowe na klęczkach jako dowód wiary. Oczywiście nie jest to jedyne znaczenie. Mężczyzna klęka przed kobietą gdy chce poprosić ją o rękę. Jest to pewnego rodzaju tradycja, która ma również związek z szacunkiem do kobiety. Nie można jednak pominąć tego, że już dzisiaj o wiele rzadziej widuje się kogokolwiek na klęczkach.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazało się klęczenie? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu jesteś osobą walczącą? Czy może bardziej uległą?
Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem ? .

Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. Kościół, Tańcząca dziewczyna,

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł zachęcamy również do udostępniania go na facebooku. Pozwoli nam to na dotarcie do większej ilości osób, które będą mogły poznać znaczenie swoich snów.