Sen o ścięciu w znaczeniu śmierci lub ścięcia głowy, wcale nie jest złym snem. Jest to sen który przytrafia się osobom, które czekają wielkie zmiany w życiu. Taki sen ma szczególne znaczenie dla osoby młodej, która wkracza w nowy etap swojego życia. Wszystko wydaje się nowe, co niekiedy napawa lękiem i przynosi dodatkowy stres. Nie martw się za dużo, gdyż to jest normalne dla każdego człowieka. Sennik przewiduje, że z czymkolwiek się borykasz obecnie uda Ci się przez to przejść i wyjdziesz na prostą. Kiedyś spojrzysz na tę sytuację i zdasz sobie sprawę, że tak na prawdę nie było czego się bać.

Jeśli we śnie to Tobie ścina się głowę to znaczy, że jesteś podatny na zmiany, masz otwarty umysł dzięki czemu w nowej sytuacji życiowej wyciągniesz dla siebie to, co najlepsze. Wykorzystaj tę cechę podczas najbliższej okazji, a uda Ci się nawiązać nowe, wartościowe relacje. Być może poznasz wpływową osobę, która wzniesie Cię na wyżyny własnych możliwości. Istnieje szansa, że poznasz miłość swojego życia w najmniej oczekiwanym momencie. Pamiętaj o tym, żeby wykorzystać okazję i nie być biernym.

Czy miałeś sen, że komuś ścinasz głowę? Taki sen mówi o rozwoju i dojrzewaniu. Nie wszystkie przyjaźnie przetrwają i nie każdy związek będzie warto kontynuować. Czekają na Ciebie trudne decyzje, których nie da się ominąć. Chociaż na początku będzie Ci ciężko, to wyjdziesz z tego jako osoba silna i mądra. Uzyskasz nie tylko niezależność finansową, ale także i emocjonalną. Wykorzystaj ten czas swobody, żeby określić się jaką osobą tak na prawdę chcesz być.

Czy oglądałaś jak obca osoba ścina komuś głowę? Jesteś biernym obserwatorem wielu ważnych wydarzeń w swoim życiu. Nie jesteś osobą konfrontacyjną przez to jesteś łatwym celem dla osób o ukrytych zamiarach. Wkrótce będziesz musiał powiedzieć nie, bo jeśli tego nie zrobisz mogą Cię spotkać przykre konsekwencje.