Jeśli śniło Ci się, że czytasz Pamiętniki to znak, że możesz mieć skłonność do oceniania lub nawet oczerniania osób o których nie wiele wiesz. Postaraj się najpierw zrozumieć sytuację tej osoby, zanim wypowiesz się na jej temat ponieważ pochopnymi opiniami możesz jej wyrządzić krzywdę.

Widziałeś coś przerażającego lub radosnego we śnie? Wyjaśnimy, co kryje się za tymi symbolami. Wiedząc o czym jest ta historia, możesz się uspokoić, przygotować na trudności lub oczekiwać szczęścia.

Sen w którym śniący próbował czytać czyjś pamiętnik, bez wątpienia może oznaczać wizje ostrzegające o Twoich ukrytych, niezwykłych zdolnościach. Czytałeś stronę wydartą z pamiętnika? Twoje decyzje są szybkie i krótkowzroczne, plany mogą niestety się nie spełnić. Czytanie pamiętnika bez wątpienia jest ostrzeżeniem, a Twój egoizm może doprowadzić do upadku.

Czytałeś swój pamiętnik sprzed kilku lat? Może to oznaczać, że brakuje Ci czasu dla siebie samego. Każdy potrzebuje czasu z samym sobą. Niektórzy uważają, że powinno być to nawet od 20 do 60 minut dziennie. Jest to czas w którym nic Ci nie przeszkadza. Nie oglądasz telewizji, jest kompletna cisza, a Twój telefon jest wyłączony lub wyciszony.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.

Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony. Bez wątpienia coś dla siebie znajdziesz.