Sen o telewizji może mieć wiele znaczeń w zależności od kontekstu i uczuć towarzyszących śniącemu. Ogólnie Telewizja może symbolizować twój stosunek do własnej osoby i odporność na krytykę.

Motyw telewizji i mediów w Twoich snach – symbolika

Jeśli przytrafił Ci się sen o tym, że występujesz w telewizji i jesteś tym stremowany to być może masz problemy z akceptacją i pewnością siebie. Sen o nieudanych lub paraliżujących występach w telewizji obrazuje bowiem Lęk przed publicznym wystawieniem swojej osoby i byciem ocenianym.

Jeśli miałeś sen w którym występujesz w telewizji i towarzyszy ci Zadowolenie z udanego występu to najprawdopodobniej jesteś pewną siebie osobą, świadomą swej wartości i przekonań. Osoby, które śnią o udanych występach w telewizji mają silną osobowość i nie opierają samooceny na opiniach innych.

Osoby śniące o tym, że oglądają telewizję to raczej osoby, które są aktualnie w stabilnym okresie życia. Niechętnie podejmują działania, są raczej bierne i preferują oglądać z boku to co się dzieje wokół nich nie angażując się w bieżące wydarzenia.

Śniło ci się, że oglądasz stary czarno-biały telewizor – błędy przeszłości przypomną się o sobie w niedalekiej przyszłości.

We śnie widziałeś niewyraźny obraz na ekranie przestarzałego telewizora – Twoje przyszłe plany nie są jasno sformułowane, więc trudniej będzie je wdrożyć. Uporządkuj swoje myśli, a pomoże Ci to osiągnąć to, czego chcesz.

Inne popularne sny z motywem telewizora

Śniło Ci się że w pokoju jest duży telewizor plazmowy, którego słuchasz – w prawdziwym życiu dużo słyszysz o sobie, ale sennik ostrzega, że ​​te komplementy nie będą w pełni szczere.

Oglądasz filmy na dużym ekranie kolorowego telewizora – dostaniesz wkrótce przyjemne wieści.
Widząc siebie we śnie na kolorowym ekranie telewizora – w rzeczywistości reagujesz zbyt ostro na krytykę innych. Naucz się kontrolować swoje emocje.

Oglądasz wiadomości i jesteś niezadowolony z tego, co usłyszałeś – zbyt dużą uwagę poświęcasz przedmiotom materialnym.

Miałeś sen, w którym próbujesz naprawić zepsuty telewizor – w rzeczywistości obserwuje Ciebie jakaś wpływowa osoba. Pokaż się jak z najlepszej strony, bo być może będzie miało to wpływ na Twoją przyszłą karierę lub stabilność finansową.