Zły Pies we śnie to zły znak. Pies oznacza wiernego przyjaciela, ale jeśli przyjmuje złą postawę we śnie to może to oznaczać, że w Twojej przyjaźni coś jest nie tak.

Znaczenie snów ze złym psem według sennika 

Według sennika online sen o złym psie może zwiastować konflikty z bliską osobą, kłótnie i brak porozumienia. Sen o złym psie to także ostrzeżenie aby ważyć słowa podczas kłótni ponieważ zbyt bolesne kwestie mogą zostać zapamiętanie i być zadrą w dalszych relacjach.

Warto zwrócić uwagę, która część ciała została pogryziona przez psa. Kończyny dolne mówią osobie śniącej, że nie jesteś w stanie wykonać kroku w przód. Niekiedy może wynikać również to z lęku przed porażką. Jeśli nie zdobędziesz się na odwagę, aby stawić czoła problemom, może Ci umknąć sprzed nosa ważna sprawa. Niektórzy mogą mieć taką wizję przed ważnym wydarzeniem w rzeczywistym życiu. Może, to być egzamin dojrzałości, zbliżający się ślub lub narodziny dziecka i perspektywa zostania rodzicem.

Pogryzione kończyny górne symbolizują spór i nienawiść. Nie chcesz wyciągnąć jako pierwszy ręki drugiej stronie. Być może uważasz, że nie zasługują na pojednanie albo martwisz się, że Twoja prośba o pokój zostanie odrzucona. Pogłębiający się konflikt z rodziną, konkurencją lub byłym partnerem lub partnerką może mieć opłakane skutki dla Twojego zdrowia psychicznego. Jeśli masz możliwość, zaplanuj sobie odpoczynek i udaj się na urlop po za miasto.

Jakie są inne interpretacje złego psa w marzeniach sennych?

W mitologii greckiej czworonożny przyjaciel człowieka symbolizuje przeszłość. Dlatego według sennika online pojawiające się we śnie psy mogą być projekcją nieudanych prób pogodzenia się tego z przeżytymi doświadczeniami. Zastanów się czy zdarza Ci się choć raz dziennie wspomnieć jakieś niemiłe wydarzenie z przeszłości i jak często te wspomnienia pojawiają się na co Dzień w Twoich myślach. Symbol psa pojawiający się w Twoich snach może być przejawem braku zgody. Na przykład na to jak przeszłe wydarzenia wpłynęły na Twoje dzisiejsze życie.