Śniło Ci się, że zadajesz rany? Bardzo prawdopodobne, że na jawie wyrządzisz komuś krzywdę. Zadawać rany we śnie przez mężczyznę może świadczyć o tym, iż ma on w sobie wiele niewyładowanej agresji i chęci walki. Sen o zadawaniu ran w przypadku kobiety może świadczyć o jej skłonności do niewierności.

Śniło mnie się, że zadaje rany osobie bliskiej. Taki sen może oznaczać, że w rzeczywistości bardzo zależy Ci na tej osobie. Dbasz o jej dobro i nie chcesz wyrządzić jej krzywdy. Wizje te również mogą być spowodowane przez niską samooceną oraz braku pewności siebie. Ma to szczególne znaczenie dla osób zakochanych, które czują się, że mają zbyt duży bagaż emocjonalny. W najbliższym czasie warto zacząć pracować nad tym aspektem, gdyż przez takie myśli trudno będzie Ci zbudować trwały związek.

Co oznacza sen, w którym zadaje rany sobie? Może to być oznaka pogłębiającej się depresji w rzeczywistości. Takich oznak nie należy ignorować, dlatego sennik radzi konsultację swojego stanu z wykwalifikowanym terapeutą. Taka osoba będzie nie tylko w stanie lepiej dokonać analizy, ale także skierować na właściwą terapię. Natomiast nie dla wszystkich może, to być zły znak. Jeśli w ostatnim czasie miałaś mnóstwo obowiązków na głowie, a niektóre sytuacje powodowały stres, to taki sen może być jedynie manifestacją stanu obecnego. W takim wypadku wystarczającym rozwiązaniem może być odpoczynek poza miastem lub weekend w SPA.

Śniło mi się, że osoba bliska zadaje mi rany. W rzeczywistości ciężko jest Ci dotrzeć do tej osoby. Problemy w komunikacji lub ograniczony kontakt negatywnie wpływają na waszą relację. Jeśli jesteś w związku z taką osobą, to sennik przewiduje ochłodzenie nastrojów w domu oraz kryzys miłosny. Wkrótce możesz stanąć przed trudnymi wyborami gdzie dowolny wybór będzie się wydawał jako skrajne rozwiązanie. Terapia dla par jest również dobrym rozwiązaniem jeśli wam zależy na kontynuowaniu związku.