Zasłona we śnie zwiastuje przychylność otoczenia.

Znaczenie snów, w których pojawia się zasłona – interpretacja

Jeśli śniła Ci się Zasłona to odczujesz przyjazne gesty ze strony znanych Ci osób, nawet wrogowie wydadzą Ci się mniej groźni. Będziesz mieć wrażenie, że świat postanowił pokazać Ci wszelkie dowody sympatii. Dzięki temu łatwiej będzie Ci forsować swoje pomysły i realizować się w swoich dążeniach.

Co oznacza sen, w którym wybierałaś zasłony w sklepie? Taki sen zwiastuje dobry nastrój w rzeczywistości. Masz okazję na rozwiązanie pewnych konfliktów, a sprawy, które od dłuższego czasu nie dawały Ci spokoju przestaną wchodzić Ci w drogę. Taki sen jest także oznaką, że nadszedł czas na ważne zmiany w swoim zaciszu domowym. Może to być remont mieszkania, przeprowadzka czy nawet zwykłe domowe porządki.

Kolor zasłon widzianych we śnie ma znaczenie

Czerwone zasłony we śnie są symbolem złości i agresji. Wkrótce może Ciebie coś rozwścieczyć, niekiedy nawet jakaś błahostka. Nie jesteś teraz w stanie kontrolować swoich emocji, dlatego unikaj stresujących oraz konfliktowych sytuacji. Jeśli czujesz, że jesteś na skraju wytrzymałości, to warto o tym z kimś porozmawiać. Rozmowa z terapeutą jest zawsze dobrym wyborem.

Żółte zasłony we śnie oznaczają skupienie oraz kreatywność. W najbliższym czasie zrealizujesz z sukcesem swoje pomysły, a także będziesz w stanie czerpać wiele inspiracji z codziennego życia. To jest także symbol, że nie czekasz na uśmiech losu i zawsze jesteś skłonna do działania.

Zielone zasłony we śnie to symbol spokoju i radości. Szczególne ma to znaczenie dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują wakacje lub wyjazd za granicę. Twój odpoczynek będzie udany i masz szansę na przeżycie niezapomnianych chwil. Dla samotnej osoby, to także zwiastun poznania ciekawej osoby, z którą możesz nawiązać dłuższą relację po powrocie do domu.

Czarne zasłony we śnie mogą być oznaką stresu, smutku oraz nawet depresji. Taka wizja może mówić Tobie, że nadszedł czas, żeby skupić się na odbudowie swojego stanu psychicznego.