Biała serwetka we śnie znaczenie | Sennik Online

Biała serweta we śnie ostrzega, że usłyszysz plotki na swój temat.

Biała serwetka pojawiająca się w snach jest symbolem czystości i schludności. Czysta serwetka zawsze wróży dobre wiadomości, z kolei brudna zwiastuje problemy sercowe.  Sen, w którym pojawia się serwetka może zwiastować śniącemu otrzymanie zaproszenia na ważną rodzinną uroczystość.

Jeśli we śnie zobaczyłeś białą serwetkę, możesz odetchnąć z ulgą. To bardzo dobry znak wskazujący na otrzymanie bardzo dobrych wiadomości od osoby z daleka. W sprawach zawodowych wieszczy udane spotkanie biznesowe.

Sen, w którym podnosisz serwetkę z ziemi wróży nawiązanie nowej i krótkotrwałej relacji partnerskiej. Kiedy śnisz o wycieraniu się serwetką, wróży Ci to wielkie rozczarowanie i przygnębienie. Dla osób będących w związku jest to oznaka stabilizacji i umocnienie więzi pomiędzy partnerami.

Jeżeli w śnie wyciągasz serwetkę z kieszeni, to dobra wróżba. Wieszczy Ci ona sukcesy oraz liczne pochwały, co z kolei pozytywnie przełoży się na Twoje samopoczucie oraz jakość życia. Kiedy oddajesz komuś serwetkę, oznacza to, że będziesz zdany na czyjąś łaskę. Natomiast, gdy śnisz o tym, że kładziesz serwetkę na kolanach, wróży Ci to poszanowanie oraz uznanie wśród innych.

Przykrywanie stołu serwetką w snach wskazuje na lekkomyślność oraz niedojrzałe zachowanie, przez które ściągniesz na siebie poważne kłopoty.

Marzenie senne, w którym Twoją uwagę przykuwa brudna serwetka, wróży rychłe rozstanie się z obecnym partnerem.

Widok koronkowej serwetki we śnie, zazwyczaj zwiastuje duże i nieplanowane wydatki.

Gdy śni Ci się, że bezskutecznie szukasz serwetki, wskazuje to na niespełnione marzenia i pragnienia. Sen, w którym ją znajdujesz, świadczy natomiast o tym, że niczego w życiu Ci nie zabraknie.

Występowanie dużej ilości serwetek we śnie wróży śniącemu niezapowiedzianą wizytę gości w domu.