Puste dłonie we śnie znaczenie | Sennik Online

Puste dłonie we śnie mogą symbolizować stratę i niepowodzenie. Sen o pustych dłoniach ostrzega przed zbyt ryzykownymi działaniami i pochopnymi decyzjami, które mogą doprowadzić do tego, że zostaniesz z niczym.

Taki sen symbolizuje nowe perspektywy i możliwości, które na Ciebie czekają. Otrzymasz szansę na odmianę swojego życia na lepsze poprzez realizacja swoich planów oraz poprawę sytuacji finansowej. Jest to dobra znak dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie wakacje. Odpoczynek będzie należał do szczególnie udanych. Możesz poznać nowe, interesujące osoby, a nawet wejść w relację romantyczną z porywającym mężczyzną. Jeśli nie masz żadnych planów na wakacje, to warto je teraz poczynić. Regeneracja wewnętrznych baterii pozwoli Ci spojrzeć na obecne życie z innej perspektywy.

Śnienie o pustych dłoni, może również nawiązywać do potrzeby ustatkowania się. Niestety w dzisiejszych czasach, większość ludzi ciągle biega za pieniędzmi, pracą, karierą. Na studiach myślimy „to jeszcze za wcześnie”. Po studiach robimy wszystko, żeby znaleźć dobrą pracę. Tam marnujemy masę czasu na tym żeby zdobyć jakieś stanowisko, awans, podwyżkę. Po jakimś czasie zdajemy sobie sprawę z tego, że owszem, mamy pracę, która daje nam satysfakcje. Niestety po tej pracy, wracamy do pustego domu. Nikogo tam oprócz nas nie ma, nie mamy z kim się dzielić naszymi sukcesami. Prawda jest taka, że im później tym trudniej znaleźć partnera. Dlatego właśnie może się przyśnić taki sen o pustym domu.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.