Dziura we śnie znaczenie | Sennik Online

Dziura we śnie jest symbolem niedostatku, niepowodzeń, straty, słabego zdrowia i smutku. Przypomnij sobie w jakim kontekście śniła Ci się Dziura – w zależności od tego, jakim symbolom towarzyszyła dziura, Niepowodzenie może dotyczyć tej sfery życia.

Zastanawiasz się dlaczego śnisz o dziurze? We śnie to oznaka jakiejś pomyłki, drobnego błędu. Jesteś w czymś trywialny, i możesz ponieść straty. Dla dokładniejszej interpretacji konieczna jest dokładna analiza snu.

Widziałeś kiedyś jakąś dziurę? Ten obraz symbolizuje ukryty negatyw, zjadanie od wewnątrz, czy też przeciwnie, duchową pustkę. Otwór w ogrodzeniu lub ścianie wskazuje na przejście do innego stanu świadomości. Czasami dziura we śnie jest związana z potrzebą lub chęcią naprawienia czegoś.

Co może oznaczać sen o dziurze w twoim ubraniu? Jest to negatywny symbol ubóstwa, utraty honoru, zastrzeżeń. Bez wątpienia ryzykujesz, że wpadniesz w długi długoterminowe. Jednocześnie jest to znak, że dzisiejsze zakupy będą najbardziej udane. Nierzadko dziura w ubraniu wskazuje miejsce przyszłego urazu lub choroby.

Zasnęłaś z rozerwanymi ubraniami? Popełnij wykroczenie, które będzie miało poważny wpływ na twoją dobrą reputację. Bardzo duża dziura wskazuje na utratę przyjaciela. W twoich snach sama zrobiłaś dziurę w sukience? Sennik zapowiada, że bez wątpienia jesteś przygotowana do zrobienia czegoś, co sprawi, że poczujesz się źle.

Co oznacza dziura w Twoim czole? Bardzo poważny błąd spowoduje wielkie cierpienie. Jeśli widzisz rany na rękach i nogach, śpiący prorokuje konflikty i kłopoty biznesowe. Dziura w klatce piersiowej obiecuje martwić się o nieporozumienia z ukochanymi. Ostrzega też w twoich snach o zdradzieckiej pułapce.

Co to znaczy zszywać dziurę we śnie? Nawiązywanie nowych znajomości lub budowanie relacji ze starymi. Dla dziewczyny, delikatne szycie dziury oznacza, że w przyszłości będzie wspaniałą gospodynią. Jednak sennik ostrzega: jeśli w nocy zrobisz dziurę, to rano ktoś lub coś poważnie popsuje ci nastrój.

Możesz naprawić stare rzeczy, zanim pogorszy się twoja sytuacja finansowa. Ten sam obraz przewiduje konflikty, które wynikną z zadłużenia lub braku pieniędzy. Śnisz o tym żeby zaszyć jeszcze jedną dziurę? Sennik obiecuje kłopotliwą i niezadowalającą podróż.

Jeśli wykopałeś czyste rzeczy, będziesz wielkim sukcesem w tym biznesie. Jeśli jest brudny, to wybrałeś bardzo zły moment na naprawę własnych błędów.