Całować matkę we śnie znaczenie snu | Sennik Online

Jeśli we śnie całujesz matkę to spodziewaj się dobrych wiadomości.

Bardzo często w naszych snach pojawiają się bliskie nam osoby. Wśród nich oczywiście matka, z którą większość z nas jest najbardziej związana. W zależności od tego, w jakim kontekście występuje w naszym śnie, takie znaczenie można temu nadać. Symbolika snów jest bardzo złożona, dlatego warto jak najdokładniej je zapamiętać. Dzięki temu możliwa będzie prawidłowa interpretacja ich znaczenia. Wśród popularnych motywów sennych jest sytuacja, w której dziecko całuje swoją matkę. Co może oznaczać taki sen?

Motyw matki w śnie – charakterystyka

Pojawienie się matki w śnie może mieć głębsze znaczenie. Bardzo często jej obecność uruchamia naszą podświadomość oraz duchowy obszar danej osoby. Najczęściej motyw matki pojawia się w snach osób, którym brakuje czułości lub borykają się z dużymi problemami i szukają wsparcia u bliskich i zaufanych osób. Tą najbliższą jest oczywiście matka, z którę łączą nas wyjątkowe relacje. Motyw ten pojawia się również w marzeniach sennych osób, które czują się zależne od matki i wciąż w wielu aspektach to ona jest dla nich największym autorytetem.

Całowanie matki w śnie

Gdy w śnie całujemy matkę to może to oznaczać nasze przywiązanie do niej. Jest to również przepowiednia wielu sukcesów i dobry chwil, które powinny spotkać nas w przyszłości. W życiu zawodowym możemy spodziewać się wielu szczytów oraz awansu. Wpłynie to również na poprawienie sytuacji majątkowej takiej osoby. W niektórych przypadkach może ona liczyć również na wygranie głównej nagrody w konkursie lub też zdobycie nieoczekiwanego majątku. W życiu prywatnym osoby całujące w snach matkę mogą liczyć na powodzenie i szczęśliwą miłość. Z dużym prawdopodobieństwem ich życie będzie poukładane i takie, jakiego sobie zapragnęli.

Inne przykłady snów z matką

Matka w naszych snach może pojawiać się na masę różnych sposobów. Jeżeli ją po prostu widzimy to może oznaczać to nasz bardzo szczęśliwy stan. Jeżeli śni nam się nieżyjąca mama to może to być symbol ogromnej tęsknoty za nią oraz potencjalnych problemów, które pojawią się w naszym życiu. Wówczas tylko spokój może doprowadzić do podjęcia właściwych decyzji i uporania się z wyzwaniami. Jeżeli nasza mama jest w szpitalu to warto postawić na ostrożność, ponieważ w najbliższych dniach może dojść do niebezpiecznych sytuacji. To tylko wybrane przykłady, w których matka pojawia się w naszych snach.