Sen o wyrwanych włosach to Znak nieszczęścia. Jeśli śnią Ci się Włosy leżące na podłodze, lub człowiek, który wyrywa sobie Włosy z Głowy jest to Znak tragedii, która prawdopodobnie dotknęła Cię w ostatnim czasie. W wielu kulturach świata wyrywanie włosów następuje po najtragiczniejszych, najbardziej traumatycznych sytuacjach w życiu – po stracie bliskiej osoby lub utracie honoru i godności. Jeżeli coś podobnego przytrafiło się Tobie, śniące Ci się Włosy są symbolem przeżytej traumy.

Dla niektórych osób może to symbolizować stres i zmęczenie. W codziennym życiu masz co raz więcej obowiązków i mniej odpoczynku. Nie czujesz wsparcia od najbliższych osób, w szczególności od swojego partnera. Problemy w komunikacji ze swoim ukochanym skutkuje jedynie ochłodzeniem w waszej wzajemnej relacji. W tym wypadku sennik radzi, żeby zaplanować sobie wakacje w celu zregenerowania sił. Niekiedy odpoczynek bez swojego partnera może mieć pozytywny efekt na wasz związek.

Czy miałaś sen, w którym ktoś z rodziny wyrywał sobie włosy? Taki sen może mówić osobie śniącej, że wkrótce ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy. Nie tylko emocjonalnej, ale być może również majątkowej. Będziesz w stanie pomóc osobie potrzebującej, lecz nie zawsze udzielenie pomocy będzie wskazane. Przeanalizuj wszystkie możliwości, bo istnieje szansa, że osoba Ci bliska celowo zgrywa ofiarę by osiągnąć korzyści finansowe na Twój koszt.

Dla osób przedsiębiorczych taka wizja jest oznaką stagnacji i braku pomysłu na rozwój własnej kariery. Warto zastanowić się czy obecna rutyna w pracy rzeczywiście jest zła. Czy Twoja praca daje Ci stabilność życiową i finansową czy może nie czujesz znaczących korzyści z obecnej sytuacji. Jeśli pragniesz urozmaicić sobie życie, to warsztaty mogą być dobrym pomysłem pogłębienia własnych zainteresowań. Otrzymasz również szansę na poznanie nowych i ciekawych osób, z którymi będziesz mogła nawiązać dłuższe relacji.

Należy również pamiętać, że sny, które są pozornie negatywne w naturze muszą przepowiadać coś złego w rzeczywistości.