Choroba morska we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śniła Ci się Choroba morska to spodziewaj się chaosu na wszystkich płaszczyznach życia. Sen o chorobie morskiej zapowiada, że z jednej strony może dopaść Cię kryzys finansowy ale z drugiej strony będziesz się cieszyć szczęściem w miłości.

Choroba morska we śnie może pokonać nawet najbardziej zdrową osobę, która ze względu na swoje zdrowie. Nawet nie myśli o dolegliwościach. W każdym razie śniący musi być ostrożny, ponieważ sennik online interpretuje to, o czym marzy każdy bolesny stan. Jako problemy w wewnętrznym świecie, duszy. Z jednej strony, zgodnie z prawem inwersji interpretacji snów, problemy w ciele można interpretować jako drugą stronę medalu – zapowiedź dobrego zdrowia i uzdrowienia. Ale nie wszystko jest tak proste i często nauka o chorobie we śnie jest niekorzystnym objawem.

Zgodnie z książką snów kobiet znaczenie snu o chorobie morskiej interpretowane jest jako sygnał do przemyślenia wartości życiowych oraz całkowitej zmiany priorytetów. Pamiętaj, że jeśli kogoś obraziłeś, to zrobiłeś to niesprawiedliwie. Nawet z obiektywnych powodów. Czas prosić o przebaczenie, nawet mentalnie, aby żałować i nie popełniać bardziej nagannych czynów. Według sennika online, choroba morska, może wywołać jedynie lekkie złe samopoczucie. Jeśli niezamężna dziewczyna zobaczy taką wizję we śnie, to wkrótce będzie zachwycona swoją wolnością od zobowiązań wobec mężczyzny. Choroba morska, może również oznaczać plotki i intrygi wrogów.

Ciężar duszy spowodowany nagannymi, moralnie niskimi działaniami można wyrazić we śnie jako chorobę morską. Kamień poczucia winy spoczywa na duszy. Dopóki go nie odrzucisz, po przebłaganiu za swoje czyny, nie możesz liczyć na harmonię i spokój wewnętrznego świata. Księga snów zawiera ambitne, kompleksowe prognozy tego, co wielu ludzi śni o poważnej chorobie.

Jeśli nie doświadczasz problemów zdrowotnych, ale choroba coraz częściej pojawia się wśród Twoich bliskich, posłuchaj wskazówek angielskiej książki snów na temat tego, o czym śnisz. Twoje ciało daje sygnały o problemach, lepiej skonsultować się z lekarzem.