Sen o całowaniu dłoni ma pozytywna interpretację. Całować dłonie we śnie to z sukcesem spełnić zamierzenia. Jeśli masz sen, w którym ktoś całuje Twoje dłonie to znak, że Uda Ci się zrealizować ważne dla Ciebie sprawy. Dzięki swojej pracy i uporowi doprowadzisz do końca nawet “rzeczy niemożliwe”. Jeśli we śnie Ty całujesz czyjeś dłonie to spodziewaj się, że wyciągniesz rękę po pomoc w ważnej dla Ciebie kwestii.

Interpretować każdy sen można na tysiąc różnych sposobów. W tym przypadku ważne jest kto kogo całuję w rękę. Samo całowanie w rękę zapewne większości z czytelników kojarzy się z pewnego rodzaju wyznawaniem miłości, szacunku przez mężczyźnie kobiecie. Jest to neutralny sposób okazywania miłości, z którego zapewne wielu mężczyzn korzysta szczególnie w bardziej zatłoczonych miejscach.

Istnieją kraje w których nadmierne publiczne okazywanie miłości może być nawet karane przez służby ścigania. Dlatego nic dziwnego, że istnieją takie formy, które nikomu nie będą przeszkadzać. Jedną z tych form jest właśnie całowanie w rękę.

Dodatkowo całowanie w dłoń we śnie można zinterpretować jako symbol dbania o kogoś, dbania o czyjeś bezpieczeństwo. Tak samo jak przytulanie.

Jak interpretować sen w którym ktoś całuje dłonie?

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw całowania w dłoń? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu jest ktoś komu szczególnie na Tobie zależy, kto o Ciebie dba.
Jeżeli jesteś osobą, która jest strachliwa, boi się wszystko, szczególnie zaleca się zapamiętanie snu z elementem całowania w rękę, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym Ty kogoś całujesz w rękę, może oznaczać walkę o tą relację, chęć jej podtrzymania / uratowania.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce.