Bić się we śnie, co to oznacza? Przygotuj się na życiowe trudności, których pokonanie będzie wymagać dużo wysiłku. Bez względu na to, czy we śnie jesteś osobą bitą, czy to Ty jesteś, tym który bije, sen zapowiada kłopoty.

Co oznacza sen, w którym musiałeś się z kimś bić?

Wizja wskazuje, że jesteś w stanie zawalczyć o swoje i łatwo się nie poddajesz. Te cechy są szczególne korzystne w biznesie oraz samorozwoju, bo jesteś w stanie skutecznie realizować swoje postanowienia. Masz także szansę zabłysnąć przed wpływowymi osobami, którzy są w stanie rozpędzić Twoją karierę.

Biłam się z członkiem mojej rodziny, jakie znaczenie ma ten sen?

Taki sen wskazuje na wiele nierozwiązanych spraw w Twoim życiu, szczególnie życiu osobistym. Niekiedy to także oznaka stłumionych emocji, które wpływają negatywnie na Twoje relacje z ludźmi. Brak jakiejkolwiek zmiany może poskutkować poważnym konfliktem z bliskimi osobami, który nie łatwo będzie wyprostować.

Czy w swoim śnie stałaś się ofiarą pobicia?

Wizja nie zawsze może być negatywnym znakiem, lecz wręcz przeciwnie. Dla osoby duchownej może to być metafora do nastawienia drugiego policzka. W rzeczywistości jesteś osobą twardą i nie łatwo jest Cię złamać. Jakiekolwiek doznania fizyczne nie są w stanie złamać Twojego ducha, a Twój kompas moralny zawsze kieruje Cię we właściwym kierunku.

Jeśli pomogłaś osobie, która została pobita we śnie, to w rzeczywistości możesz mieć podobną rolę. Wkrótce ktoś może potrzebować Twojej pomocy fizycznej lub emocjonalnej, a Ty będziesz w stanie ją udzielić. Pamiętaj, że osoby, którzy cierpią wewnętrznie nie zawsze będą miały odwagę, żeby o tym powiedzieć. Dlatego rozglądaj się, bo być może będziesz musiała jako pierwsza wyciągnąć pomocną dłoń.

Zostałam aresztowana przez bójkę, jakie to może mieć znaczenie?

Sen może wskazywać, że swoje poczucie winy zabierasz ze sobą do łóżka. Wkrótce mogą czekać na Ciebie konsekwencje własnych działań, z których tak łatwo się nie wywiniesz.